کد خبر: 1781474/42 زمان: 00:26   1400/07/01 بازدید: 65,524

متز 1 - 2 PSG؛ اشرف امشب مسی بود! (عکس)

پاری سن ژرمن با دبل اشرف حکیمی موفق شد به دشواری تیم متز را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی در شبی که لیونل مسی را به علت مصدومیت در اختیار نداشت، با گل دقیقه 94 اشرف حکیمی و با نتیجه 1-2 موفق شد متز را شکست دهد. پاری‌ سن‌ ژرمن بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود و در دقیقه پنج به گل رسید. ضربه مائورو ایکاردی در موقعیتی تک به تک را مدافع متز از روی خط بازگرداند و اشرف حکیمی در ریباند موفق شد دروازه حریف را باز کند.

 

اما در دقیقه 25 بود که متز فاصله ای تا زدن گل تساوی نداشت. گه‌یه با حرکت خوب خود فرصت گلزنی مناسبی برای گلزنی نیانگ فراهم کرد، اما ضربه والی این بازیمن با حداقل اختلاف از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

 

اما متز در اواخر نیمه اول دروازه پاری ‌سن ‌ژرمن را باز کرد. روی ارسال کرنر دقیق گه‌یه از سمت راست، کویاته با ضربه سر دقیق خود موفق به گلزنی شد تا نیمه اول با تساوی 1-1 بین دو تیم به اتمام برسد.

 

در اوایل نیمه دوم نیمار با حرکتی تماشایی از سمت راست می توانست زننده گل دوم تیمش لقب بگیرد، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه کیلیان امباپه با عدم رعایت حرکت جوانمردانه بعد از بیرون زدن توپ توسط حریف روی دروازه متز صاحب فرصت شد، اما ضربه او را دروازه بان این تیم مهار کرد. اما در دقیقه 94 و روی پاس نیمار بود که اشرف حکیمی با ضربه ای زمینی و دقیق دروازه متز را باز کرد تا پاری سن ژرمن در این دیدار دشوار به برتری برسد

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.