کد خبر: 1781527/52 زمان: 13:00   1400/07/01 بازدید: 45,168

چلسی برای یک خرید بزرگ دیگر آماده می شود

میرر گزارش داد باشگاه چلسی قصد دارد در تابستان آینده ماتیاس دی لیخت را از یوونتوس به خدمت بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش بود که مدیر برنامه جنجالی و پر سر و صدای ماتیاس دی لیخت یعنی مینو رایولا صحبت‌های ابهام برانگیزی را در رابطه با آینده این ستاره هلندی باشگاه یوونتوس مطرح کرد؛ جایی که رایولا اعلام کرد آینده ماتیاس دی‌لیخت مشخص نیست و باید دید که طی ماه‌های آینده چه اتفاقی در مورد این بازیکن رخ خواهد داد.

 

بعد از این اظهار، نظر فابریتزیو رومانو خبرنگار مطرح ایتالیایی صحبت های مدیر برنامه دی لیخت را رمزگشایی کرد. رومانو مدعی شد که این اظهار نظر مینو رایولا به این دلیل بوده که در قرارداد مدافع هلندی با یوونتوس بند آزادسازی 150 میلیون یورویی وجود دارد که در تابستان 2022 فعال می‌شود و باشگاه‌های خواهان این بازیکن می‌توانند با پرداخت این مبلغ این ستاره جوان را به خدمت بگیرند.

 

 

 

 

اما حالا شایعه جدیدی در رابطه با مدافع هلندی باشگاه یوونتوس مطرح شده است. بر اساس گزارشی که میرر منتشر کرده باشگاه چلسی به شدت شرایط جذب ماتیاس دی لیخت از یوونتوس را بررسی می کند و قصد دارد در تابستان آینده برای جذب این بازیکن پیشنهاد 103 میلیون پوندی ارائه دهد. آنتونیو رودیگر آخرین فصل حضور خود در چلسی را تجربه می‌کند و آبی ها قصد دارند در صورت جدایی این مدافع آلمانی، دی لیخت را جایگزین کنند.

 

از طرف دیگر برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که خود ماتیاس دی لیخت نیز نسبت به جدایی از یوونتوس بی میل نیست و از تجربه یک چالش جدید استقبال می کند. با این وجود به نظر می‌رسد که بیانکونری به این راحتی‌ها اجازه جدایی مدافع هلندی و آینده‌دار خود را صادر کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.