کد خبر: 1781543/29 زمان: 14:18   1400/07/01 بازدید: 27,453

او بهترین مهاجم دنیاست

من باشم، توپ طلا را به کریم بنزما می دهم

ایوان کامپو مدافع سابق رئال مادرید کریم بنزما را شایسته توپ طلا می داند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در برنابئو با 6 گل بر مایورکا پیروز شد. ستاره بازی مارکو آسنسیو بود که هت‌تریک کرد و البته کریم بنزما که موفق به زدن دو گل شد تا تعداد گل هایش را به هشت برساند. در پایان هفته ششم، بنزما با 8 گل عنوان ال پیچیچی را در اختیار دارد.

کریم همچنین تا به اینجای فصل شش پاس گل نیز داده و زیر نظر کارلو آنچلوتی بیش از همیشه می درخشد.

 

 

 

 

ایوان کامپو مدافع سابق رئال در مورد بنزما به مارکا گفت:« بنزما بهترین مهاجم کنونی دنیاست؟ بله، معتقدم چنین است. کیفیت کنونی کریم عالی است و همه را تحت تاثیر قرار می دهد. کریم واقعا باورنکردنی و درخشان بازی می کند. من باشم، توپ طلا را به او می دهم و این اصلا ادعای عجیبی نیست. اگر کریم به همین روند ادامه دهد، حتما آقای گل می شود ولی 7 ماه دیگر از فصل باقیمانده و مهاجمان دیگر نیز شانس نزدیک‌تر شدن به کریم را خواهند داشت.»

 

 

 

 

 

کامپو در مورد تحول بزرگ در سبک بازی رئال گفت:« تیم از لحاظ بدنی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و آنچلوتی به خصوص روی این فاکتور تاکید داشت. تیم مشکل فنی ندارد و بهترین ها را هم در اختیار دارد و اینجاست که کیفیت بدنی بازیکنان اجازه می دهد در زمین، بیش از همیشه بدرخشند. رئال از لحاظ بدنی و روحی باورنکردمی کار می کند و این حس را داریم که هر حریفی بیاید را شکست خواهد داد. مدت ها بود رئال را اینچنین هجومی و شاداب ندیده بودم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.