کد خبر: 1781588/55 زمان: 22:10   1400/07/01 بازدید: 65,594

درخشش چهکندی، حکم پیروزی را امضا کرد؛

بدلِ خداداد از مشهد ظهور کرد! (عکس)

ستاره مشهدی تیم ملی فوتبال زنان، نمایشی تحسین‌برانگیز از خود ارائه کرد و بدون‌شک بهترین بازیکن زمین دیدار با بنگلادش بود.

به گزارش "ورزش سه" سمانه چهکندی وینگر سرعتی تیم ملی فوتبال زنان که به لحاظ سنی باتجربه‌ترین بازیکن تیم ملی در اردوی تاشکند به شمار می‌آید، از تجربه بالای خود در مصاف با بنگلادش بهترین بهره را برد و توانست با عملکردی خیره‌کننده خود را به عنوان برترین بازیکن زمین معرفی کند.

 

 

 

چرا که این وینگر مشهدی به رغم آن‌که گل نزد، اما دو گل را برای همبازیان خود ساخت و مستقیماً یک پنالتی گرفت و پنالتی دیگر به دست آمده هم روی ارسال او بود و در واقع روی پنالتی دیگر هم تاثیرگذاری مستقیم داشت.

 

این عملکرد درخشان از چهکندی که نشان از آمادگی بالای او داشت، بیش از پیش چشم‌ها را به این وینگر مشهدی خیره کرده و حالا همه امیدوارند که سمانه چهکندی با تکرار درخشش خود این‌بار مقابل اردن، بتواند در صعود تیم ملی به جام ملت‌ها نقش‌آفرین باشد.

 

 

 

جالب آن‌که چهکندی شماره 11 را به تن می‌کند، شماره‌ای که نزدیک به دو دهه قبل در تیم ملی فوتبال مردان بر تن خداداد عزیزی دیگر ستاره مشهدی فوتبال ایران بود و حالا شاید به نوعی چهکندی بخواهد با درخشش خود خاطرات شیرین خداداد را برای فوتبال ایران زنده کند.

 

او در گام اول نمایشی درخشان داشت و باید دید مقابل اردن چگونه و در چه شرایطی در میدان مسابقه حاضر خواهد شد و چه عملکردی را از خود به جای می‌گذارد و آیا موفق به تکرار درخشش دیدار با بنگلادش مقابل اردن هم خواهد بود یا خیر.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.