کد خبر: 1781602/52 زمان: 23:25   1400/07/01 بازدید: 20,024

چرا محرومیت فرهاد قائمی سختگیرانه است؟

در روزهای اخیر حواشی زیادی در رابطه با محرومیت فرهاد قائمی ایجاد شده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از مسابقات لیگ ملت‌های 2021 و نتایج ناامیدکننده تیم ملی بود که گفته شد بازیکنان با تجربه ای نظیر فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی به اردو دعوت خواهند شد تا در صورت صلاحدید ولادیمیر آلکنو راهی المپیک شوند.

 

در این بین اما به نظر می رسد که حضور فرهاد قائمی در اردوی تیم ملی بدون اطلاع سرمربی روس انجام پذیرفته بود و همین موضوع باعث شد که ستاره گنبدی به شکل بحث برانگیز و ناراحت کننده ای از تیم کنار گذاشته شود.

 

 

 

 

فرهاد قائمی که از رفتار انجام شده با خود بسیار ناراحت بود مصاحبه ای انجام داد و بابت اتفاقات رخ داده معترض شد؛ با این حال فدراسیون والیبال واکنشی به این مسئله نشان نداد تا حالا و بعد از اتمام مسابقات آسیایی که حکم سنگینی در مورد این بازیکن اعمال شده است‌.

 

در واقع قائمی با سه ماه محرومیت روبه‌رو شده در حالی که این حکم تا حدودی سخت گیرانه به نظر می رسد. به هر حال فرهاد قائمی سال ها برای والیبال ایران زحمت کشیده و افتخارات زیادی با تیم ملی به دست آورده است. اگرچه شاید مطرح کردن آن صحبت‌ها از سوی این والیبالیست پیش از المپیک کار خیلی درستی نبود اما در عین حال این محرومیت نیز بیش از حد سختگیرانه به نظر می رسد. حال باید منتظر ماند و دید که در ادامه و بعد از درخواست تجدید نظر قائمی تغییر در آن حاصل خواهد شد یا خیر.

 

 

 

 

همچنین قائمی در حالی به خاطر این صحبت ها محروم شده که طی هفته های بعد از المپیک برخی بازیکنان تیم ملی نیز صحبت هایی را مطرح کرده بودند که مهم ترین آن ها به نارضایتی از حضور کوتاه مدت آلکنو در ایران مربوط می شد؛ موضوعی که قائمی در استوری اینستاگرامی خود نیز به آن اشاره کرده بود.

 

از طرفی در این بین باشگاه سپاهان نیز متضرر خواهد شد. آن ها یک تیم مدعی را جمع و جور کرده اند و به دنبال قهرمانی در لیگ والیبال هستند، این در حالی است که قائمی یکی از مهم ترین مهره های آن ها در این راه محسوب می شود و غیبت سه ماهه این بازیکن آن هم در وضعیتی که این باشگاه هیچ نقشی در اتفاقات رخ داده نداشته تا حدودی ناعادلانه به نظر می رسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.