کد خبر: 1781669/56 زمان: 12:58   1400/07/02 بازدید: 20,481

بازگشت صالح و نوشادی، کادر مجیدی کامل تر شد

صالح مصطفوی و بهزاد نوشادی که در جلسات تمرینی روزهای گذشته استقلال غایب بودند، روز گذشته در کنار مجیدی مشغول برگزاری تمرین آبی ها شدند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از بازگشت استقلال از دبی و شکست برابر الهلال، نخستین جلسه تمرینی آبی پوشان روز دوشنبه برگزار شد که صالح مصطفوی پس از کسب اجازه از فرهاد، در آن روز غایب بود تا مجیدی به همراه گابریله پین برگزاری این تمرین را برعهده بگیرند. پس از آن، آبی ها دو جلسه تمرینی دیگر را برگزار کردند که مصطفوی به کادرفنی آبی ها اضافه شد

 

 

 

از سوی دیگر، بهزاد نوشادی مربی بدنساز آبی پوشان که در جریان اردوی امارات به ویروس کرونا مبتلا شده بود، مجبور شد تا زمان منفی شدن تست کرونا در این کشور بماند و این مسئله باعث شد او دو جلسه تمرینی استقلال پس از بازگشت از دبی را از دست بدهد اما روز گذشته و پس از بازگشت به ایران، تمرینات شاگردانش را زیر نظر گرفت و تمرینات بدنسازی را برای آنها انجام داد.

 

 

 

با حضور مصطفوی و نوشادی، حالا دور فرهاد مجیدی شلوغ تر از قبل است. او که در جریان لیگ گذشته دستیاران دیگرش نظیر کمالوند، ماجدی و دانشیار را به دلیل مسائل مختلف از دست داده بود، تنها صالح مصطفوی را در کنار خودش می دید ولی اکنون با حضور گابریله پین، مصطفوی، نوشادی و همچنین غلامپور، کادرفنی آبی پوشان پرتعدادتر از گذشته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.