کد خبر: 1781683/29 زمان: 14:00   1400/07/02 بازدید: 107,967

ادعای کوریره دلو اسپورت

مسی و نیمار، دلیل نیمکت نشینی های دوناروما!

جیجو دوناروما گلر تیم ملی ایتالیا در پی اس جی ذخیره کیلور ناواس است در حالی که به نظر می رسید او برای حضور در ترکیب ثابت جذب شده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، جان لوئیجی دوناروما محصول آکادمی فوتبال میلان است ولی در پایان فصل تصمیم گرفت تا قراردادش را تمدید نکند و به پیشنهاد دستمزد بالاتر پی اس جی پاسخ مثبت داد. بهترین گلر یورو 2020 که با ایتالیا قهرمانی را جشن گرفت، در پی اس جی ذخیره کیلور ناواس است. 9 بازی در فصل جدید به انجام رسیده و دوناروما تنها در دو بازی فیکس بوده و هفت بازی را از روی نیمکت تماشا کرده است.

مینو رایولا ایجنت دوناروما اخیرا گفت که خیالش راحت و است و اطمینان دارد که دوناروما به زودی گلر اول پی اس جی خواهد شد ولی فعلا به نظر نمی رسد ناواس جایگاه خود را از دست بدهد.

 

 

 

 

دوناروما پس از حضور در بازی برابر کلرمون، دو بازی متوالی مقابل لیون و متز را روی نیمکت نشست. او از یوونتوس هم پیشنهاد داشت ولی با بازگشت مکس آلگری، این مربی ترجیح داد روی شزنی حساب کند و دوناروما هم قید یوونتوس را زد. کوریره دلو اسپورت در مورد نیمکت نشینی های دوناروما ادعای جالبی را مطرح کرده است. اینکه بازیکنان آمریکای لاتین پی اس جی و در راس شان لیونل مسی و نیمار، حامی شماره یک کیلور ناواس هستند.

 

 

 

 

آنخل دی ماریا، لئاندرو پاردس، مارکینیوش، نیمار، سرخیو راموس و لیونل مسی رابطه ای صمیمانه با کیلور ناواس دارند و با اینکه هیچکدام شان مشکلی با دوناروما ندارند و علیه وی نیستند ولی ترجیح می دهند کیلور گلر شماره یک پی اس جی باشد و مائوریسیبو پوچتینو به عنوان سرمربی نیز ترجیح داده با مدیریت صحیح رختکن، مانع هرگونه اختلاف و حاشیه سازی شود. به همین دلیل ناواس فعلا گلر اول است و دوناروما چاره ای ندارد جز اینکه با این شرایط کنار بیاید.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.