کد خبر: 1781704/29 زمان: 15:35   1400/07/02 بازدید: 17,710

دی یونگ مستحق اخراج نبود

کارت قرمز بی‌رحمانه، تقاضای فرجام‌خواهی بارسا

به عقیده خیلی ها کارت قرمز دیشب داور به فرانکی دی یونگ غیرمنصفانه بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا دیشب در زمین کادیز با تساوی بدون گل متقوف شد اما از دقیقه 65 نیز 10 نفره شده بود. کار بارسا دشوار بود و با اخراج فرانکی دی یونگ هافبک هلندی سخت تر نیز شد. او بین دقایق 61 و 65 دو کارت زرد متوالی گرفت و تیمش را 10 نفره کرد. بارسا با این وجود توانست نتیجه تساوی بدون گل را حفظ کند و حتی دو شانس عالی گلزنی هم داشت و می توانست برنده از زمین خارج شود.

 

 

 

 

مارک آندره تراشتگن گلر آلمانی بارسا نیز نقش مهمی در کلین شیت کردن بلوگرانا داشت.

اخطار دوم به فرانکی دی یونگ اما جنجالی بود. سرو گرانده خطای نه چندان شدید دی یونگ روی پاچا اسپینو را مستحق دریافت اخطار دانست تا خشم بازیکنان بارسا و کادر فنی را موجب شود. واکنش ها به این اخطار در رسانه ها و شبکه های احتماعی نیز زیاد بود و حتی تونی فریکسا مدیر سابق بارسا نیز توئیت کرد:« یک کارت زرد بی شرمانه از داور.»

 

 

 

 

در برنامه ال چیرینگیتو که پس از اتمام بازی روی آنتن رفت نیز کارشناسان رئالی معتقد بودند اخطار دوم به دی یونگ منصفانه نبوده است. دی یونگ در دربی برابر اسپانیول فصل 20-2019 نیز از زمین اخراج شده بود و این دومین کارت قرمزش با پیراهن بارسا بود.

 

 

 

 

باشگاه کاتالان پس از بازی درخواست فرجام خواهی کرده و رسما تقاضا کرده تا با پس گرفتن کارت زرد دوم، دی یونگ شانس بازی برابر لوانته در روز یکشنبه را داشته باشد. باید دید این رای بر می گردد یا خیر.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.