کد خبر: 1781823/57 زمان: 11:17   1400/07/03 بازدید: 11,507

رقابت درون تیمی سه مهاجم پرسپولیس برای گل اول

پرسپولیس سه مهاجم، با انگیزه‌های متفاوت برای گل‌زنی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس درحالی به اولین دیدار دور حذفی لیگ قهرمانان قدم‌ گذاشت که بهترین گل‌زن دور گروهی خود یعنی مغانلو را دیگر سرخ‌پوش نمی‌دید. یحیی برای صعود مجبور به تغییر در سیستم هجومی شد و در نهایت با گل‌زنی یک هافبک شوت‌زن که مهدی ترابی باشد به جمع هشت تیم نهایی رسید.

 

سرخ‌ها بازی با استقلال تاجیکستان را در فاز تهاجمی با زوج عبدی-امیری شروع کردند و با وجود لایه‌های دفاعی تیم حریف موفق به گل‌زنی و نتیجه گرفتن با این زوج نشدند. اتفاقی که باعث شد یحیی پاکدل و آل کثیر را به طور هم‌زمان به زمین بفرستد تا زوج جدیدی در خط حمله سرخ‌ها شکل بگیرد.

 

 

 

 

حال پرسپولیس سه مهاجم تخصصی را در اختیار دارد که در این بین آل کثیر برای تکرار درخشش در مرحله یک چهارم و به رخ کشیدن مجدد توانایی‌هایش تلاش می‌کند؛ عبدی که در نیمه نهایی و فینال سابقه گل‌زنی دارد برای انجام یک کار بزرگ دیگر دروازه الهلال را هدف گرفته و حامد پاکدل تازه وارد نیز می‌داند با گل زدن در چنین بازی بزرگی آن هم در اولین تجربه‌های بازی، می‌تواند میان‌بری به اوج محبوبیت و مقبولیت بزند‌.

 

یحیی اما به جز این سه نفر امیدعالیشاه و وحید امیری را نیز جزو گزینه‌های بازی در پست مهاجم دارد و می‌تواند یکی از آنها را کنار یک مهاجم تخصصی بازی بدهد و مثل بازی قبل با تعویض کردن در طول بازی از دیگر مهاجمینش استفاده کند. در هرصورت انگیزه‌های متفاوت خط حمله سرخ‌ها که به یک هدف مشترک ختم می‌شود می‌تواند پرسپولیس را بار دیگر به نیمه نهایی برساند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.