کد خبر: 1781876/29 زمان: 16:56   1400/07/03 بازدید: 22,650

برونو مثل رونالدو نشد

منچستر 0-1 استون‌ویلا؛ دومین شوک به اولدترافورد

منچستریونایتد در خانه به استون ویلا باخت در حالی که دقیقه 92 برونو فرناندز پنالتی خود را به آسمان کوبید. این دومین باخت خانگی متوالی یونایتدها بود.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد امروز از ساعت 15 در اولدترافورد میزبانی از استون ویلا را برعهده داشت. منچستر تیم سوم جدول با امتیاز برابر با چلسی و لیورپول بود و استون ویلا نیز در رده دهم قرار داشت.

 

 

 

 

دقیقه 2 بازی برونو فرناندز اولین بخت گلزنی مسلم را داشت که به راحتی از دست داد. او در شرایط عالی پاس لوک شاو را به بالای دروازه زد.

 

 

 

 

 

دقیقه 10 شوت رونالدو را مدافعان ویلا بلوکه کردند و 5 دقیقه بعد میهمان چیزی تا گلزنی فاصله نداشت ولی تارگت دروازه خالی را نزد و توپ از روی دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

 

بلافاصله میسون گرین وود با تکنیک خوب خود درون محوطه جریمه مدافع مقابلش را دریبل زد ولی شوت زمینی او را گلر ویلا در آغوش گرفت.

 

 

 

 

 

دقیقه 20 روی پاس به عقب نه چندان خوب مگوایر را داوید دخیا نتوانست خوب کنترل کند و توپ به اتکینز رسید اما شوت او را دخیا با پا برگشت داد و روی ریباند دوباره توپ به خودش رسید.

سه دقیقه بعد شوت پل پوگبا پس از برخورد به مدافع حریف می رفت وارد دروازه شود که در نهایت توپ به بیرون رفت.

 

 

 

دقیقه 34 بازی لوک شاو به دلیل مصدومیت چند دقیقه قبلش نتوانست به کار ادامه دهد و تعویض شد.

دقیقه دوم وقت های اضافه، روی یک ضربه کرنر پوگبا تا یک‌قدمی گلزنی رفت ولی ضربه سر او با اختلافی اندک از کنار تیر عمودی راهی اوت شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

 

اولین شانس گلزنی نیمه دوم را پوگبا دقیقه 60 خلق کرد. پاس خوب مک تومینای به ستاره فرانسوی رسید ولی ضربه او به اختلاف کم به بیرون رفتو سه دقیقه بعد گرین وود شانس دیگری برای گلزنی داشت که امی مارتینز گلر ویلا توپ را مهار کرد.

 

 

 

 

پوگبا دقیقه 70 بازهم صاحب بخت گلزنی شد ولی ضربه او از درون محوطه جریمه به تور کنار دروازه خورد و راهی به دروازه پیدا نکرد.

 

دقیقه 88 و روی یک غافلگیری، یونایتد عقب افتاد. هاوس کرنر ارسالی داگلاس لوئیز را با ضربه سری تماشایی وارد دروازه دخیا کرد تا ویلا در اولدترافورد 0-1 جلو بیفتد.

 

 

 

 

 

دو دقیقه بعد هاوس که خودش برای ویلا گل زده بود به یونایتد پنالتی داد. برخورد توپ به دست این بازیکن را داور پنالتی تشخیص داد تا برونو فرناندز پشت ضربه قرار بگیرد اما توپ او از روی دروازه به بیرون رفت!

 

 

 

 

در نهایت ویلا این بازی را با یک گل به سود خود خاتمه داد. این دومین باخت خانگی متوالی یونایتد بود؛ آنها چند روز قبل در جام اتحادیه به وستهام 0-1 باخته بودند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.