کد خبر: 1781888/56 زمان: 16:57   1400/07/03 بازدید: 33,873

پایان یک هیاهو؛کمیته فنی کی‌روش و آذری جهرمی

کمیته اخلاق ممنوع الکاری مجیدی را تکذیب کرد

سرانجام دلایل جریمه نقدی سرمربی تیم فوتبال استقلال توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مشخص شد.

به گزارش "ورزش سه"، سه روز پیش بود که کمیته اخلاق حکمی را درخصوص جریمه نقدی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال منتشر و اعلام کرد تا زمانیکه این مبلغ که 50 میلیون تومان بود پرداخت نشود، او از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است.

 

پس از صدور این حکم بود که شایعات زیادی در فضای مجازی و رسانه ها به راه افتاد و حدس و گمان های فراوانی درباره علت صدور این حکم منتشر شد. سرانجام امروز و پس از حضور سرمربی آبی ها در کمیته اخلاق، ضمن پرداخت این جریمه، علت اصلی صدور این حکم نیز منتشر شد که به مصاحبه ای از مجیدی در سال 98 برمیگردد.

 

باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای در این خصوص نوشت: فرهاد مجیدی امروز در کمیته اخلاق حضور یافت و با پرداخت جریمه پانصد میلیون ریالی و اخذ تاییدیه لازم تا ساعتی دیگر در تمرینات تیم استقلال حاضر خواهد شد.

 

طبق دلایلی که به سرمربی تیم استقلال اعلام شده است، مصاحبه مجیدی در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ تحت عنوان «فکر می‌کنم کی‌روش این کمیته فنی را جمع کرده بود و بعد از رفتن او آنها باز دکان خودشان را باز کرده‌اند.» و اظهارات مجیدی درباره آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات در بهار سال جاری، علت جریمه نقدی او توسط کمیته اخلاق بوده است.

 

در بند پایانی این بیانیه نیز آمده است: با اعلام کمیته اخلاق به سرمربی آبی‌ها، مجیدی مشکلی برای همراهی تیم فوتبال استقلال نخواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.