کد خبر: 1781924/56 زمان: 19:11   1400/07/03 بازدید: 9,895

پیروزی سخت زنیت در حضور 10 دقیقه ای آزمون

زنیت در شبی که سردار آزمون را در 10 دقیقه پایانی در اختیار داشت، با نتیجه 2 بر یک از سد کریلیا ساوتوف گذشت.

به گزارش "ورزش سه"، در هفته نهم از رقابت های لیگ برتر روسیه، تیم فوتبال زنیت در ورزشگاهی خانگی خود میزبان تیم رده دهمی کریلیا ساوتوف بود که در نهایت به سختی و با نتیجه دو بر یک از سد میهمانش گذشت و جای خود را در صدر جدول رده بندی مستحکم تر کرد.

 

در این دیدار، سرگئی سماک سرمربی زنیت تصمیم گرفت تا سردار آزمون را که به تازگی از بند مصدومیت راهایی یافته، روی نیمکت ذخیره ها گذشته و از ترکیب سه نفره زیوبا، کلاودینیو و مالکوم در خط حمله استفاده کند. ترکیبی که تا دقیقه 80 در رساندن زنیت به پیروزی ناکام بودند.

 

گل دقیقه 14 آنتون زینکوفسکی باعث غافلگیری زنیت شد تا اینکه آرتم زیوبا در دقیقه 35 و روی پاس کلاودینیو کار را به تساوی کشاند. نتیجه 1 – 1 تا دقیقه 80 پا برجا ماند تا اینکه میزان صاحب یک ضربه پنالتی شد و الکسی سوتورمین آن را وارد دروازه کریلیا ساوتوف کرد تا زنیت 2 بر یک پیش بیفتد.

 

در دقیقه 80، سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت به جای آرتم زیوبا به میدان رفت تا پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت خفیف، در 10 دقیقه پایانی در جریان بازی قرار بگیرد. در نهایت بازی با همان نتیجه 2 بر یک به سود زنیت به پایان رسید تا این تیم با 23 امتیاز، جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.