کد خبر: 1781936/41 زمان: 19:47   1400/07/03 بازدید: 17,360

چهار بازیکن آکادمی سپاهان در راه یاسین (عکس)

محرم نویدکیا با مشورت فرهاد بهادرانی چهار بازیکن از آکادمی سپاهان را به فهرست تیم فوتبال بزرگسالان فراخوانده است.

 

به گزارش "ورزش سه"، پیش از اینکه فرهاد بهادرانی بازیکن دو دهه قبل سپاهان در کنار محرم نویدکیا کارش را در تیم بزرگسالان آغاز کند، در تیم های پایه سپاهان به عنوان مربی فعالیت می‌کرد و به همین واسطه حالا که کارش را در تیم اصلی آغاز کرده، شناخت خوبی از بازیکنان آکادمی باشگاه دارد و اولین کسی است که محرم نویدکیا برای اضافه کردن بازیکنان جوان از او مشورت می‌‎گیرد.


البته پیش‌تر نیز فرهاد بهادرانی یاسین سلمانی را به امیرقلعه نویی پیشنهاد داده بود و این بازیکن جوان و مستعد کم کم خود را در ترکیب طلایی‌پوشان جا انداخت و پس از اینکه فصل گذشته بیشتر به عنوان بازیکن تعویضی در بسیاری از بازی ها وارد زمین شد، در فصل جدید به نظر می رسد فرصت بیشتری برای نشان دادن توانایی هایش به دست بیاورد. یاسین با نمایش هایی که داشت، به تیم ملی هم رسید و در آخرین اردوی تیم ملی نیز یکی از بازیکنان منتخب اسکوچیچ بود.

 


سامان رنجبر که به عنوان اولین خرید سپاهان در فصل 21 مطرح شد، برای رسیدن به ترکیب اصلی عزت پورقاز، نژادمهدی، مهدی زاده و گولسیانی را مقابل خود به عنوان چهار رقیب شناخته شده می‌بیند.

 


حالا و در آستانه شروع فصل جدید با مشورتی که در میان اعضای کادر فنی سپاهان انجام شده، چهار بازیکن دیگر که آریا یوسفی، امیرمحمد محمدکار، محسن گودرزی و سامان رنجبر هستند به اردوی تیم اصلی سپاهان اضافه شده‌اند و باید دید در طول فصل طولانی پیش رو که طلایی پوشان در سه جام حضور خواهند داشت، چقدر می‌توانند فرصت بازی به دست بیاورند.

 


توصیه‌های علیرضا مرزبان به آریا یوسفی پس از تعویض در دیدار مقابل گل‌گهر؛ بازیکنی که به نظر می‌رسد کادر فنی سپاهان توجه بیشتری نسبت به سایر بازیکنان آکادمی روی او دارد.

 


در میان این سه بازیکن در تمرینات پیش فصل آریا یوسفی عملکرد بهتری داشته و ضمن اینکه مقابل نساجی گلزنی کرد، در مقابل گل گهر نیز از ابتدا وارد زمین شد. امیرمحمد محکم‌کار بازیکن دیگری است که خودش را از تیم آکادمی به بزرگسالان و در پست وینگر راست بازی می کند؛ این بازیکن در مقابل گل گهر برای دقایقی فرصت بازی به دست آورد. درنهایت سامان رنجبر که در پست دفاع وسط بازی می کند و محسن گودرزی که هافبک وسط است، دو بازیکن دیگر اضافه شده به اردوی بزرگسالان هستند که ترافیک بیشتری را پیش روی خود می بینند و مانند دو بازیکن دیگر کار سختی برای رسیدن به ترکیب دارند.

 

 

امیرمحمد محکم‌کار در دیدار دوستانه مقابل گل‌گهر و در یکی از دوئل‌های نفر به نفر بازی مقابل رضا شکاری.

 

 

محسن گودرزی نیز برای قرار گرفتن در ترکیب بازیکنان بزرگی نظیر سروش رفیعی، ریگی، علی محمدی، کریمی و هم تیمی سابقش سلمانی را مقابل خود می بیند.

 


فرهاد بهادرانی بازیکن سال‌های گذشته تیم فوتبال سپاهان نقش پررنگی در اضافه شدن بازیکنان جدید آکادمی به ترکیب تیم بزرگسالان داشته است.

 


به جمع بازیکنان تیم فوتبال سپاهان باید نام آرتور استپانیان را هم اضافه کرد که فرزند لئون استپانیان ستاره سال های گذشته سپاهان است و به نظر می رسد در فصل پیش رو ذخیره نورافکن در پست دفاع چپ باشد. البته محرم نویدکیا شرایط او را زیر نظر گرفته و اگر دیدگاه مثبتی روی او تا پیش از آغاز لیگ نداشته باشد، اردوی طلایی پوشان را ترک خواهد کرد. او سابقه بازی در تیم زیر 21 سال ارمنستان را دارد

 


داود رجبی 24 ساله نیز باشگاه آکادمی باشگاه سپاهان است، که چند سال اخیر را در تیم های دسته یک سپری کرده است. او در پست دفاع چپ بازی می کند و چند هفته پیش قرارداد سه ساله ای با طلایی پوشان امضا کرد ولی به دلیل اینکه نمی خواهد نیمکت نشین نورافکن شود، احتمالا به زودی راهی تیم دیگری خواهد شد.

 


سپاهان در فصل پیش رو تیم کاملی را در اختیار دارد که حتی بازیکنان شناخته شده تیم نیز کار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی دارند، ولی در همین وضعیت بود که یاسین سلمانی خود را به تفکرات کادر فنی تحمیل کرد و به تیم ملی هم رسید و باید دید از میان بازیکنان تازه وارد آکادمی سپاهان به تیم بزرگسالان، کدامشان توان تکرار مسیری را دارند که سلمانی طی چند فصل اخیر طی کرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.