کد خبر: 1781952/52 زمان: 21:32   1400/07/03 بازدید: 3,695

اینتر ۲-۲ آتالانتا؛ فرصت صدرنشینی از دست رفت

دو تیم اینتر و آتالانتا در یک مسابقه جذاب به تساوی 2-2 رضایت دادند.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از حساس ترین بازی های هفته ششم سری‌آ دو تیم اینتر و آتالانتا به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً بازی بین دو تیم با نتیجه 2-2 به پایان رسید.

 

اینتر شروع فوق العاده ای داشت و موفق شد در دقیقه 5 به گل اول دست پیدا کند. ارسال نیکولو بارلا به روی دروازه با ضربه والی فوق‌العاده لائوتارو مارتینز همراه شد تا نتیجه 1-0 شود.

 

 

 

 

 

در ادامه این آتالانتا بود که عملکرد بهتری داشت و توانست در دقیقه 30 گل تساوی را به ثمر برساند. شوت فوق العاده و مهارنشدنی مالینوفسکی به گوشه دروازه اینتر رفت تا نتیجه 1-1 شود.

 

در دقیقه 38 تیم مهمان توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. این بار رافائل تولوی روی یک ریباند موفق شد دروازه تقریباً خالی اینتر را باز کند تا بازی 2-1 شود. در ادامه نیمه اول نیز حملات اینتر نتیجه نداد تا آتالانتا پیروز به رختکن برود.

 

 

 

 

در ابتدای دوم مالینوفسکی می‌توانست گل دوم خود و سوم آتالانتا را به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و یک خطر بزرگ از بیخ گوش اینتر عبور کرده باشد.

 

حملات اینتر برای به ثمر رساندن گل تساوی در دقیقه 68 نتیجه داد؛ جایی که ادین ژکو روی یک ریباند موفق شد دروازه خالی آتالانتا را باز کند تا نتیجه 2-2 شود.

 

 

 

 

در دقیقه 86 یک پنالتی برای اینتر اعلام شد و این تیم می توانست گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه نه چندان خوب دیمارکو به تیر دروازه برخورد کرد. چند لحظه بعد آتالانتا توانست گل سوم خود را به ثمر برساند اما بعد از بازبینی صحنه این گل رد شد.

 

در ادامه بازی حملات دو تیم نتیجه نداد تا مسابقه با همان نتیجه 2-2 به پایان رسیده باشد و امتیازات تقسیم شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.