کد خبر: 1782029/42 زمان: 11:08   1400/07/04 بازدید: 12,736

برونو فرناندز: هیچ‌کس اندازه خودم ناراحت نیست

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی منچستریونایتد با انتشار پستی از هواداران این باشگاه دلجویی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ دیروز در شرایطی با یک گل مغلوب آستون ویلا شدند که برونو فرناندز، هافبک پرتغالی این در ثانیه خای پایانی یک پنالتی را آسمان کوبید و بهترین فرصت برای زدن گل تساوی را از دست داد. حالا برونو فرناندز در صفحه خود مدعی شد با تلاش بیشتر به دنبال درخشش در بازی های بعدی یونایتد خواهد بود.

 

برونو فرناندز در صفحه خود نوشت: "هیچکس بیشتر از من بابت از دست دادن پنالتی و در ادامه شکست ناامید نیست. من همیشه مسئولیت کار خود را بر عهده گرفتم و همیشه تحت فشار و در لحظاتی مانند این دیدار، مسئولیت پذیرفتم. امروز من شکست خوردم، اما من یک قدم جلو برداشته و با همان جاه طلبی همیشگی با این چالش روبرو شدم. در موارد زیادی نیز ضربات من تبدیل به گل می شود.

 

 

انتقاد و نظرات متفاوت بخش بزرگی از فوتبال است. من آموخته ام که با این موارد زندگی کرده و حتی از آن برای پیشرفت خود استفاده کنم. و همه اینها انتقادات را بخشی بسیار مهم از تعهد خود می دانم تا هرگز از پیشرفت دست نکشیده و تبدیل بهترین بازیکنی ممکن برای تیم شوم.

 

مقابل ویلا نیز مسئولیتی به من داده شد که از روز ابتدایی حضور در باشگاه بر عهده ام بود، مسئولیتی که هر زمان که از من خواسته شده بدون هیچ ترس و هراسی دوباره آن را بر عهده می گیرم. مهمترین چیز این است که کنار هم پیروز شویم و من همیشه تمام تلاش خود را می کنم تا به هم تیمی هایم و باشگاه کمک کنم.

 

از همه حمایت های شما پس از سوت پایان بازی متشکرم. شنیدن تشویقم در ورزشگاه احساسی بود ... من برای خودم که شده قوی تر برمی گردم، زیرا همیشه ملزم به رعایت این استانداردها برای خودم بوده، بیشتر از همه برای هم تیمی هایم و هواداران که همیشه از ما حمایت کرده اند، تلاش خواهم کرد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.