کد خبر: 1782072/42 زمان: 13:33   1400/07/04 بازدید: 26,740

رسمی؛ سمیر نصری از فوتبال خداحافظی کرد

سمیر نصری، هافبک سابق تیم ملی فرانسه اعلام کرد از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، سمیر نصری ابتدا در مارسی به عنوان یک استعداد امیدوارکننده ظاهر شده و در ادامه تقریبا یک دهه را در فوتبال انگلیس و در تیم هایی چون آرسنال و سپس منچسترسیتی سپری کرد. سمیر نصری در این مدت دو قهرمانی در لیگ برتر را به دست آورده و بهترین روزهای خود را در لیگ برتر تجربه کرد. او در ادامه در تیم هایی چون در سویا، آنتالیااسپور، وستهام و اندرلخت سپری کرده و از حدود یک سال قبل هم بدون تیم بود.

 

 

سمیر نصری 34 ساله که حالا کارشناس کانال + است، مدعی شد محرومیت بابت اتهام دوپینگ در سال 2018  و در نهایت 18 ماه دوری از میادین فوتبال شرایط او را تغییر داد. سمیر نصری گفت: "من فقط به تزریق ویتامین آنهم به دلیل بیماری پرداخته بودم. من این حکم را بیش از اندازه بی انصافی می دانم، من هیچ دارویی مصرف نکرده بود و این محرومیت من را در مسیر فوتبالم متوقف کرد."

 

سمیر نصری یک سال قبل درخواست هم تیمی سابق خود ونسان کمپانی برای بازی در بلژیک پاسخ داد. اما شرایط آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت، فصل لیگ داخلی این کشور در نهایت به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد تا سمیر نصری قرارداد خود را با اندرلخت فسخ کند. در نهایت او امروز رسما اعلام کرد از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.