کد خبر: 1782073/56 زمان: 13:32   1400/07/04 بازدید: 56,302

استقبال گرم مجیدی و وریا از سرپرست جدید استقلال

بیژن طاهری که امروز برای نخستین بار راهی تمرین استقلال شده بود، با استقبال گرم فرهاد مجیدی و وریا غفوری مواجه شد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از حضور مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید استقلال، او طی حکمی بیژن طاهری را به عنوان سرپرست جدید آبی پوشان انتخاب کرد. پیش از او، بهرام امیری به عنوان سرپرست استقلال معرفی شده بود که او در روزهای گذشته و در تمرینات آبی پوشان حضور پیدا نمی کرد تا در نهایت و پس از بازگشت تیم از دبی، امیری نیز به حضور کوتاه مدت خود در این سمت پایان دهد.

 

بیژن طاهری در حالی به عنوان سرپرست جدید استقلال معرفی شد که مراسم معارفه او امروز در حاشیه تمرین آبی پوشان برگزار شد. طاهری که یکی از بازیکنان سابق استقلال است، در زمان حضور وینفرد شفر در این تیم، به عنوان یکی از دستیاران این مربی آلمانی انجام وظیفه می کرد و در مقطعی که فرهاد مجیدی نیز به کادرفنی شفر اضافه شد و هدایت تیم را در دست گرفت، طاهری در کنار سرمربی امروز استقلال روی نیمکت تیمش نشسته بود.

 

 

 

 

 

 

طاهری که رابطه خوبی با بازیکنان این تیم بخصوص افرادی که از تیم وینفرد شفر باقی مانده اند، دارد با استقبال گرم فرهاد مجیدی و وریا غفوری مواجه شد. در حاشیه برگزاری مراسم معارفه، مجیدی نیز با اشاره به سابقه طاهری، به خدمات او در زمان حضور در استقلال اشاره کرد تا او از امروز و به شکل رسمی، کارش را در این پست جدید ادامه دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.