کد خبر: 1782120/1 زمان: 18:08   1400/07/04 بازدید: 24,072

عجیب ترین گل هفته در لیگ وان انگلیس

گلی که یک روح رادارگریز آن را ساخت! (عکس+ویدئو)

روز گذشته در هشتمین هفته لیگ وان انگلیس طی یک اتفاق جالب گلی باور نکردنی به ثمر رسید که نظیر آن را کمتر دیده‌ایم.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته و در هشتمین هفته لیگ وان انگلیس(دو رده پایین تر از لیگ برتر) دو تیم ایپسویچ تاون و شفیلد ونزدی در ورزشگاه پورتمن رود به میزبانی ایپسویچی‌ها مقابل هم صف آرایی کردند که این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک دو تیم و تقسیم امتیازات در دقایق پایانی تمام شد.

 

در دقیقه 26 نیمه اول بود که آدنیران برای شفیلد گل زد تا تیم میزبان عقب بیفتد و نیمه اول را بازنده به رختکن برود. این گل باعث شد ایپسویچ تاون در آستانه باختی خانگی قرار بگیرد و در نیمه دوم نیز تلاش‌های آنها در حالی که از حمایت هواداران نیز بهره می‌بردند بی نتیجه مانده بود تا برای فرار از شکست خانگی نیاز به یک معجزه و یا زرنگی مهاجم‌شان داشته باشند!

 

ماجرا به این‌جا می‌رسد که شفیلد ونزدی در دقایق پایانی نیز نبض کار را دست گرفته بود و اجازه سرعتی شدن بازی را نمی‌داد و با هشیاری سعی در اداره بازی داشت تا سوت پایان بازی به صدا در بیاید اما یک اتفاق خارق العاده تیم میهمان را در حیرتی بزرگ و فراموش نشدنی فرو برد.

 

 

 


 

 

در دقیقه نود بازی سانتر بازیکنان آبی پوش ایپسویچ در آستانه بیرون رفتن به مکائولِی بُن مهاجم نوک این تیم می‌رسد و او در حالی که تعادل نداشت ضربه آرامی به توپ می‌زند و گلر شفیلد آن را به راحتی جمع می‌کند. اما آن طور که پیداست بُن قصد بیخیال شدن نداشت! درحالی که پیکوک فارل، گلر شفیلدی‌ها با توپی که در دستش بود به جلو حرکت کرده و مدافعان نیز از باکس محوطه جریمه خارج شده بودند، بُن پشت سر او به آرامی قدم برمی‌داشت و بدون اینکه این دروازه‌بان متوجه حضورش باشد مثل سایه او را تعقیب می‌کرد و منتظر فرصتی مناسب می‌گشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

درست زمانی که دروازه‌بان  شفیلد غافل از حضور مهاجم حریف در پشت سرش بود توپ را روی زمین گذاشت و این اتفاق کافی بود تا بُن توپ را بدزدد و با دریبل دروازه‌بانِ حیرت زده توپ را به هم تیمی‌هایش پاس دهد. بن توپ را پس از جا گذاشتن دروازه بان به هم تیمی‌اش با شماره یازده، فراسر پاس داد و او نیز توپ را به دیگر آبی پوش حاضر در باکس یعنی چاپلین با شماره 21 سپرد تا یک گل عجیب و غریب در سطح سوم فوتبال انگلستان به ثمر رسیده باشد.

 

 

 

 

پس از این گل ورزشگاه از شادی منفجر شد و همه بازیکنان به سمت بُن رفتند که با زرنگی و بدون هیچ خطایی توپ را از گلر گرفته بود و برای تیمش در دقیقه نود گل ساخت. پس از این گل تاریخی در فضای مجازی با اموجی‌های خنده از این گل عجیب یاد شد و برخی هواداران به بُن لقب روح را دادند که به یک باره پشت سر دروازه‌بان ظاهر شد و شاید جذاب ترین گل این هفته فوتبال انگلیس را پایه گذاری کرد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.