کد خبر: 1782165/42 زمان: 21:15   1400/07/04 بازدید: 36,428

بدترین روزهای یک فوق ستاره در لیگ برتر (عکس)

هری کین، ستاره انگلیسی تاتنهام در حال سپری کردن بدترین روزهای خود در این باشگاه است.

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام که این فصل لیگ برتر را فوق العاده آغاز کرده بود، در هفته های اخیر متحمل شکست های متوالی شده و در حال تجربه کردن سقوط آزاد در جدول لیگ برتر است. جالب اینجاست تیم نونو اسپریتو بعد از اورتون سال 1993، تبدیل به دومین تیم تاریخ لیگ برتر شده که در سه بازی اول فصل خود پیروز و در سه دیدار بعدی مغلوب شده است. هری کین، ستاره انگلیسی و گلزن اسپرز نیز مانند تیمش حال و روز خوبی نداشته و شاید بدترین دوران خود را در این باشگاه تجربه می کند.

 

تاتنهام امروز در دربی لندن با نتیجه 1-3 مغلوب آرسنال شد و هری کین مانند تمام دیدارهای این فصل در گلزنی ناکام ماند. حتی گل سوم آرسنال هم روی لو رفتن توپ توسط هری کین در زمین حریف پایه ریزی شد و او در جریان مسابقه یکی دو فرصت خوب را نیز برای گلزنی از دست داد.

 

هری کین در فصل تابستان تمایل زیادی به انتقال به منچسترسیتی نشان داد و حتی همچنان اخباری در مورد احتمال قطعی شدن این انتقال در ماه ژانویه شنیده می شود. به هر حال تا اینجا که به نظر می رسد ماندن هری کین در ترکیب تاتنهام اصلا به سود این تیم نبوده و شاید مدیران این باشگاه نیز حالا از حفظ اجباری این بازیکن پشیمان شده باشند.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.