کد خبر: 1782184/58 زمان: 23:00   1400/07/04 بازدید: 78,418

کپی نافرجام سوپر گل طارمی در قطر (عکس)

مهاجم الجزایری تیم القطر در کپی کردن سوپر گل مهدی طارمی ناموفق بود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های القطر و العربی در یکی از بازی های هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر به مصاف هم رفتند. این دیدار در پایان با برتری دو بر صفر العربی همراه بود. به این ترتیب القطر همچنان در حسرت برد ماند و با یک امتیاز از 4 بازی به قعرنشینی خود در جدول رده بندی ادامه داد.

 

در دقایق ابتدایی این مسابقه تیم القطر یک فرصت طلایی برای باز کردن دروازه میهمان خود داشت اما مهاجم الجزایری این تیم نتوانست ضربه ای دقیق به توپ وارد کرده و ضمن پیش انداختن تیمش، نمونه ای مشابه ازسوپر گل ستاره ایرانی پورتو را در لیگ قطر به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

مهدی طارمی در دیدار هفته هفتم پورتو در لیگ پرتغال در دقیقه 9 با یک توپگیری هوشمندانه در میانه میدان، بدون درنگ شوت زیبایی را از فاصله 40 متری و بالای سر دروازه بان حریف روانه دروازه کرد تا اولین گل تیمش را مقابل ژیل‌ویسنته به زیباترین شکل ممکن به ثمر برساند. دو روز پس از این گل زیبا یوسف بلایلی، مهاجم الجزایری تیم القطر در زمانی مشابه، صاحب موقعیتی مشابه شد تا با کیلومترها فاصله از پرتغال، سوپر گل طارمی را کپی کند اما در انجام این کار ناموفق بود.

 

مهاجم 29 ساله القطر روی پاس اشتباه بازیکن حریف در میانه میدان صاحب توپ شد؛ البته این بار از دریبل دو طرفه بی نقص طارمی خبری نبود؛ بلایلی پس از در اختیار گرفتن توپ، مکثی کوتاه کرده و نگاهی به دروازه انداخت. با توجه به خروج دروازه بان حریف از دروازه، موقعیتی طلایی برای کپی سوپر گل طارمی ایجاد شده بود اما ضربه مهاجم الجزایری از دقت کافی برخوردار نبود و از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.