کد خبر: 1782240/1 زمان: 12:10   1400/07/05 بازدید: 5,572

مالک بادران فروش امتیاز را تایید نکرد 

در حالی که گفته می شد باشگاه بادران امتیاز حضور در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور در فصل آینده را به تیم شمس آذر قزوین واگذار کرده است مالک باشگاه این خبر را تایید نمی کند. 

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که به قرعه کشی مسابقات و هم چنین شروع بازی ها زمان زیادی باقی نمانده است و سویی تیم بادران نه تمرینات خود را شروع کرده و نه سرمربی خود را تعیین کرده است. با این حال فریدون قربانیان – مالک باشگاه بادران در مورد واگذاری امتیاز این تیم به شمس آذر قزوین می گوید: واقعا هنوز مشخص نیست. شرکت ما هیات مدیره‌ای است و هنوز خروجی قطعی را نمی‌توانم بگویم. صحبت‌های زیادی با افراد مختلف شده اما هنوز نه تصمیمی برای خروج از فوتبال، نه ادامه فعالیت تیم لیگ یکی و یا خرید تیم لیگ برتری را داریم. اگر اتفاقی بیفتد خودمان صددرصد به طور رسمی اعلام می‌کنیم.

 

بنا بر اعلام سازمان لیگ؛ فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور از 19 مهر با حضور 18 تیم آغاز خواهد شد. پیش تر فریبرز محمود زاده، مدیر برگزاری بازی های لیگ یک اعلام کرده بود تیم های دسته اولی مشکلی برای جابجایی امتیاز خود ندارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.