کد خبر: 1782248/57 زمان: 12:50   1400/07/05 بازدید: 5,061

نشستهای خبر لیگ متفاوت از گذشته

جریمه جدی برای غیبت در مصاحبه مطبوعاتی

کنفرانس های خبری مربیان تیم های لیگ برتری در فصول گذشته سر و شکل جدی نداشته است. در بیشتر مواقع این کنفرانس های با حضور دستیاران برگزار می شد.

به گزارش "ورزش سه"، جالب اینکه برخی از مربیان برای هر نشست یکی از دستیاران خود را به کنفرانس های می فرستادند در حالی که در فوتبال حرفه ای تنها سرمربی حق حضور در نشست های خبری را دارد و در صورت غیبت با جریمه نقدی سنگین مواجه می شود. شدت و حدت جریمه ها در فوتبال حرفه ای به گونه ای است که حضور سرمربی در کنفرانس خبری پیش از بازی و بعد از بازی به فرهنگ تبدیل شده است. بطوریکه مربیان حتی بعد از شکست های سنگین هم در نشست های خبری حضور پیدا می کنند. 

 

سازمان لیگ در فصل جدید برای سامان دادن به کنفرانس های خبری مربیان از ارکان قضایی فدراسیون فوتبال کمک خواسته و خبر رسیده برای مربیانی که درفصل جدید به نشست های خبری اهمیت نمی دهند و بدون دلیل موجه از حضور در آن سرباز می زنند جرایم نقدی سنگینی درنظر گرفته شده است و این جریمه ها از سوی ارکان قضایی فدراسیون فوتبال اعمال خواهد شد و مربی در صورت عدم حضور در یک نشست خبری با جریمه نقدی مواجه خواهد شد و در صورت عدم پرداخت جریمه نقدی حق حضور روی نیمکت در بازی بعدی را نخواهد داشت. 

 

فصل جدید بازی های لیگ برتر از 27 مهر آغاز خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.