کد خبر: 1782415/34 زمان: 11:21   1400/07/06 بازدید: 27,222

شجاعی و دژاگه؛ 1154 کیلومتر دورتر از هم 

همان طور که پیش بینی می شد مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به فوتبال خود ادامه خواهند داد و فعلا قصد آویزان کردن کفش ها را ندارند. 

به گزارش "ورزش سه"، وقتی که این دو فصل گذشته و در میانه های راه از اردوی تراکتور جدا شدند این ذهنیت پیش آمد که به فوتبال خود پایان خواهند داد اما عطش بازی هم در اشکان دژاگه هویداست و هم مسعود شجاعی که فصل گذشته در برهه ای سرمربی تراکتور شد. با این حال اشکان دژاگه و مسعود شجاعی این فصل باید دور از هم فوتبال بازی کنند. اشکان دژاگه برای ادامه با وجود پیشنهاداتی که از تیم های ایرانی برای بازی دریافت کرده بود تیم الشحانیه را انتخاب کرد اما به نظر می رسد مسعود شجاعی در یکی از تیم های لیگ برتری و در فاصله 1154 کیلومتری (فاصله هوایی ایران – قطر) با اشکان دژاگه به فوتبال خود ادامه خواهد داد. 

 

به نظر می رسد مقصد بعدی مسعود شجاعی نساجی باشد؛ موضوعی که پیش از این از سوی فرهاد کوچک زاده مدیر تیم نساجی هم بدان پرداخته شد. او گفته بود با مسعود شجاعی که در سایپا همبازی ام بوده در حال مذاکره هستیم و امیدواریم این مذاکرات نتیجه مثبتی به دنبال داشته باشد و در نهایت شاهد حضور او در اردوی نساجی باشیم. نساجی در خط هافبک محمود قائد رحمتی را از دست داده و از سویی در روزهای اخیر شاهین ثاقبی هم با جدایی از این تیم راهی تراکتور شد و حالا تیم مازنی در خط هافبک نه تنها به یک بازیکن بلکه شاید به دو بازیکن نیاز داشته باشد که یکی از این ها بدون شک می تواند مسعود شجاعی باشد. 

 

به نظر می رسد در نهایت هم مسعود شجاعی راضی به حضور در نساجی شود به این خاطر که رابطه بسیار خوبی با ساکت الهامی سرمربی نساجی دارد. ساکت الهامی پیش تر گفته بود یکی از دلایل سرمربیگری اش در تیم تراکتور تلاش های مسعود شجاعی بوده است. گفته می شود یکی دو تیم لیگ برتری دیگر هم خواهان در اختیار گرفتن مسعود شجاعی هستند و باید منتظر ماند و دید که او نساجی را انتخاب خواهد کرد یا یک تیم دیگر. به خصوص که سقف قرارداد تیم مازنی به دلیل اینکه از سوی بخش خصوصی اداره می شود پایین است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.