کد خبر: 1782423/56 زمان: 11:50   1400/07/06 بازدید: 23,758

میلیچ هم به طلبکاران اضافه شد

چپ پای کروات، پرونده جدید مدیریتی استقلال

عضو سابق هیئت مدیره استقلال می گوید که بازیکن کروات و سابق این تیم می تواند با شکایت از آبی پوشان، مبلغ 450 هزار دلار از این تیم بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، هروویه میلیچ مدافع سابق استقلال در هفته های پایانی فصل گذشته پس از عدم دریافت مطالباتش، از این تیم جدا شد. اما اکنون مهدی عبدیان عضو سابق هیئت مدیره استقلال مدعی شده این بازیکن می تواند مبلغ سنگینی را از این باشگاه مطالبه کند. عبدیان شب گذشته در برنامه فوتبال برتر درخصوص جدایی این مدافع کروات گفت: چون پول قرارداد میلیچ پرداخت نشده بود، او در حدود 400 تا 450 هزار دلار می تواند از استقلال بگیرد. بخش مالی باشگاه می تواند اسناد این را منتشر کند. هم رقم قرارداد او و هم آپشن هایش پرداخت نشده ضمن اینکه این مبلغ تادیه دارد. (جریمه بابت پرداخت دیرهنگام)

 

او ادامه داد: شما به عقب فلش بک بزنید، هر بازیکنی که علیه آقای مددی صحبت کرده باشد، ایشان دیگر آن بازیکن را نمی خواستند. در باشگاه ملاک این موضوع است و عملکرد بازیکن ملاک نیست. میلیچ چون علیه مدیریت مصاحبه کرده بود، نمی خواستند با او قرارداد ببندند وگرنه در این رابطه نیز مصوبه داریم.

 

وی گفت: از دی ماه سال قبل که آقای مددی با میلیچ صحبت کردند، تا تیر ماه امسال ادامه پیدا کرد. آقای مجیدی آن زمان میلیچ را می خواست. وقتی داستان کش پیدا کرد و بازیکن 2 بار قهر کرد و به کشورش رفت و دوباره برگشت و از آمادگی خارج شد، سرمربی تیم نیز گفت اگر قرار است بازیکن هر یک ماه برود و او را نداشته باشم، به چه درد من می خورد؟ پس او را نمی خواهم. دلیل نخواستن میلیچ این بود وگرنه آقای مجیدی او را می خواست و این بازیکن از نظر فنی هم مهره بزرگی بود.

 

 

عضو سابق هیئت مدیره آبی پوشان با اشاره به توافق با مدافع سابق کروات استقلال صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: ما میلیچ را راضی کرده بودیم تا 392 هزار دلار دیگر بگیرد و یک سال دیگر در استقلال بماند. یعنی تا فصل 1400-1401 در تیم بماند و مبلغ او را به صورت اقساط بدهیم. گیر دوستان در باشگاه سر مالیات او بود. در قرارداد قبلی که میلیچ دارد، پرداخت مالیات برعهده باشگاه است. 

 

عبدیان گفت: او گفت چون قرارداد من ادامه پیدا می کند پس مالیات را باید باشگاه پرداخت کند که دوستان می گفتند سازمان بازرسی نامه داده است که پرداخت مالیات در هر قراردادی به عهده بازیکن است که من این موضوع را تأیید می کنم و روی آن بحثی نداریم. حرف من این است باید یک راهکاری پیدا می کردیم. ما به خاطر شکایت میلیچ باید 450 هزار دلار بدهیم و هر چقدر ادامه پیدا کند، تأخیر و تادیه بیشتر می شود. ضمن اینکه یک بازیکن به جای میلیچ جذب شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.