کد خبر: 1783292/52 زمان: 21:20   1400/07/10 بازدید: 19,219

کلید پیروزی PSG بر منچسترسیتی از نگاه پوچتینو

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، می گوید تلاش زیاد و عملکرد دفاعی خوب تیمش دلیل پیروزی آنها مقابل منچستر سیتی در لیگ قهرمانان بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن هفته گذشته یک پیروزی فوق العاده و روحیه بخش را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد؛ جایی که شاگردان مائوریسیو پوچتینو با ارائه یک نمایش حساب‌شده حریف قدرتمند خود یعنی منچسترسیتی را با دو گل از پیش رو برداشتند.

 

صدرنشین رقابت های لیگ یک فرانسه فردا از سری مسابقات هفته نهم به مصاف رن خواهد رفت. مائوریسیو پوچتینو پیش از این بازی گفت: "رن تیم متفاوتی نسبت به منچسترسیتی است. با این حال آنها آنها برخی ویژگی‌های مشابه هم دارند اما هر بازی متفاوت است. کار سخت و مشارکت دفاعی کل تیم در دیدار مقابل منچسترسیتی تعیین کننده بود و اگر می‌خواهیم فردا پیروز شویم باید این عملکرد را تکرار کنیم."

 

 

 

 

پوچتینو در ادامه گفت: "بین مسابقه سه شنبه و یکشنبه تیم توانست بی‌سروصدا پنج روز ریکاوری کند. این برای بهبود وضعیت تیم کافی است. همه بازیکنانی که سه شنبه بازی کردند تمرینات خوبی انجام داده اند. بنابراین انتخاب ترکیب اصلی مقابل رن به وضعیت فیزیکی بازیکنان بستگی ندارد و تنها به مسائل تاکتیکی مربوط می‌شود. از طرفی بعد از بازی فردا برخی بازیکنان به تیم های ملی خود می روند و بعد از وقفه ای که ایجاد می شود آنها را در مقابل آنژه نخواهیم داشت."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.