کد خبر: 1783538/13 زمان: 21:46   1400/07/11 بازدید: 18,325

یزدانی: امیدوارم دیگر کام مردم تلخ نشود

قهرمان کشتی آزاد ۸۶ کیلو گرم جهان امیدوار است بازهم در رقابت‌های بین‌المللی به مدال طلا برسد.

به گزارش "ورزش سه"، حسن یزدانی پس از تاریخ‌سازی و برتری مقابل دیوید تیلور آمریکایی در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد مسابقات قهرمانی جهان، در مقابل دوربین تلویزیونی اظهار کرد: لطف خدا و دعای خیر پدر و مادر و همین مردم بود که توانستم این مسابقه را پیروز شوم. امیدوارم باز هم دل مردم خوب کشورم را در میادین مختلف شاد کنم.

 

او تاکید کرد: مردم این موضوع را بدانند در هر میدانی که بروم، هیچ وقت کم فروشی نخواهم کرد و تمام سعی و تلاشم را انجام می دهم. خدا را شکر این مسابقه را پیروز شدم.

 

قهرمان کشتی آزاد جهان ادامه داد: تمام سعی و تلاشم را انجام دادم تا برای شادی دل مردم و تماشاگران کار کنم و پس از چند مسابقه که کام آنها را تلخ کرده بودم، شاد کنم. امیدوارم این تلخی از بین رفته باشد و این روند را ادامه بدهم تا دل مردم کشورم را بازهم شاد کنم.

 

یزدانی با بیان اینکه ان‌شاالله از این به بعد هم مقابل تیلور و حریفانم برنده شوم، عنوان کرد: تمام سعی و تلاشم را انجام می دهم و در هیچ رقابتی کم فروشی نخواهم کرد و با جان و دل کشتی می‌گیرم. کشتی یک ورزش انفرادی است و اتفاقات زیادی در آن می‌افتد. امیدوارم پیروزی‌های تیم ملی همینطور ادامه دار باشد و امیرحسین زارع هم در فینال رقیب خود را شکست بدهد و طلای خوش رنگ به مردم ایران هدیه کند.

 

او یادآور شد: مردم دعا کنند تا کشتی‌گیران ایران در ۴ فینال فردا و ۲ کشتی‌گیر دیگر مقابل رقبای خود موفق کار کنند و بهترین مدال را بگیرند و در این ایام دل مردم را شاد کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.