کد خبر: 1785159/56 زمان: 15:59   1400/07/20 بازدید: 21,463

بنتو با تمام ستاره ها مقابل اسکوچیچ

ترکیب کره جنوبی برای دیدار با ایران

تیم ملی فوتبال کره جنوبی با تمام ستاره هایش از جمله بازیکنان لژیونرش، به مصاف ایران خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، دور چهارم از مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی 2022 قطر، از امروز آغاز می شود که در یکی از حساس ترین دیدارها، ایران در استادیوم آزادی به مصاف کره جنوبی می رود. شاگردان اسکوچیچ در صورت کسب پیروزی، گام بزرگی را برای صعود به قطر بر خواهند داشت.

 

کره جنوبی با همان ترکیب دیدار با سوریه به مصاف ایران می رود و تنها یک تغییر در خط میانی این تیم صورت گرفته که آن، حضور لی جائه سونگ بازیکن ماینتس آلمان به جای سونگ مین کیو است. نکته جالب توجه، خط حمله تمام لژیونر کره ای هاست که 5 هافبک و تک مهاجم این تیم، همگی خارج از کره بازی می کنند.

 

پائولو بنتو باز هم تیمش را با سیستم 4231 ارنج کرده است. کیم سونگ گیو سنگربان کاشیوا ریسول ژاپن انتخاب نخست پائولو بنتو برای حضور در دروازه است.  چهار بازیکن باتجربه نیز در خط دفاعی کره ای ها حضور دارند. کیم یانگ گوون مطرح ترین نام در میان مدافعین کره است. این مدافع باتجربه و 31 ساله، عضو گامبا اوزاکای ژاپن است. کیم مین جائه 23 ساله بازیکن فنرباغچه دیگر مدافع مطرح کره ای هاست. لی یونگ بازیکن 34 ساله چونبوک به همراه هونگ چول بازیکن 31 ساله اولسان مدافعین کره جنوبی خواهند بود.

 

خط میانی خطرناک تیم بنتو از بازیکنان لژیونر تشکیل شده است. جانگ وو یانگ هافبک 31 ساله السد قطر در کنار هوانگ این بیوم دیگر هافبک دفاعی کره ای هاست. او 25 ساله است و در روبین کازان توپ می زند.

 

هافبک های هجومی کره ای ها، بازیکنان خطرناکی هستند. سون هیونگ مین نیازی به معرفی ندارد. فوق ستاره تاتنهام که تاکنون 6 بار برابر ایران به میدان رفته، 4 بار مغلوب شده و 2 بار نیز به تساوی رسیده است. هوانگ هی چان بازیکن ولورهمپتون در کنار او بازی می کند. لی جائه سونگ بازیکن ماینتس آخرین هافبک تهاجمی کره است. او 29 سال دارد و 59 بار برای کره در میادین مختلف ظاهر شده است.

 

تک مهاجم تیم بنتو نیز هوانگ یوی جو خواهد بود. ستاره بوردو فرانسه که 29 ساله است. هوانگ یوی جو زننده آخرین گل کره جنوبی به ایران در یک بازی دوستانه است که در سال 2019 برگزار شد.

 

ترکیب کره جنوبی برای دیدار با ایران با آرایش 4231:

دروازه بان: کیم سونگ گیو (کاشیوا ریسول)
مدافعین: کیم یانگ گوون (گامبا اوزاکا)، لی یونگ ( چونبوک)، کیم مین جائه (فنرباغچه)، هونگ چول (اولسان)
هافبک ها: جانگ وو یانگ (السد)، هوانگ این بیوم (روبین کازان)، هوانگ هی چان (ولورهمپتون)، سون هیونگ مین (تاتنهام)، لی جائه سونگ (ماینتس)
مهاجم: هوانگ یوی جو (بوردو)

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.