کد خبر: 1785294/55 زمان: 22:32   1400/07/20 بازدید: 31,163

تنها حریف قدرتمند گروه‌مان کره جنوبی است؛

کاظمی: در نیمه اول سه پاس سالم هم نداشتیم!

سرمربی کهنه‌کار و باتجربه فوتبال ایران نمایش شاگردان اسکوچیچ در تقابل با کره جنوبی را در نیمه نخست ضعیف اما در مجموع خوب دانست.

به گزارش "ورزش سه" فرهاد کاظمی سرمربی باتجربه فوتبال ایران که تجربه قهرمانی در لیگ برتر با تیم سپاهان را در کارنامه خود دارد، در گفتگو با خبرنگار ما درباره تقابل تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی گفت: ما بازی را خوب شروع نکردیم، کره بازی را از تیم ما خیلی بهتر شروع کرد. ما حتی در نیمه اول در دادن سه پاس سالم به همدیگر هم مشکل داشتیم، این بخاطر این بود که ما برای بردن به میدان نرفته بودیم. نیمه دوم به نظر می‌آمد که پس از گلی که دریافت کردیم، بچه‌های تیم‌مان با همان غیرت همیشگی‌شان نیاز به برد داشتند و حمله کردند.

 

وی افزود: در این راستا فکر می‌کنم موفق بودیم و چندین موقعیت خوب را هم از دست دادیم، دلیل این بود که ما خوب حمله کردیم و خوب بازی کردیم و خواستیم که بازی را ببریم، اما به نظر من بعد از گلی که داشتیم باید 3-4 تعویض برای ایران انجام می‌شد تا جان تازه‌ای به تیم داده شود، چرا که تیم ما به نفس تازه نیاز داشت. ما در نیمه دوم بعد از گل اگر می‌خواستیم می‌توانستیم به پیروزی برسیم.

 

کاظمی ادامه داد: رسیدن به پیروزی مستلزم این بود که چند تعویض را انجام بدهیم، حالا شاید تشخیص کادرفنی این بود که به این نتیجه اکتفا کند و یک امتیاز را بگیرد، بازهم به نظر من یک خسته نباشید به کادرفنی، همه دست‌اندرکاران و بازیکنان خوب تیم ملی‌مان باید گفت، آن‌چیزی که مهم است این‌که ما الان در صدر جدول هستیم. حریف مستقیم را اگر نبردی نباید به آن ببازی که این امر میسر شد.

 

سرمربی باتجربه فوتبال ایران درباره عملکرد مدافعان کناری تیم ملی و ضعف آن‌ها توضیح داد: نیازی نیست که من بخواهم درباره ضعف‌هایشان صحبت کنم، من کلی صحبت کردم، به نظر می‌آمد که این تیم خیلی بیشتر باید باهم کار کنند و ما در بازی با امارات هم به پیروزی رسیدیم اما دلچسب نبود؛ ما باید به مانند 25 دقیقه‌ای که مقابل کره خوب بازی کردیم، همیشه آن‌طور بازی کنیم.

 

وی افزود: در واقع هواداران و مردم ما آن فوتبال را می‌خواهند، ما باید یک فوتبال تهاجمی بابرنامه انجام دهیم که انشالله قطعا از این گروه به عنوان تیم اول صعود کنیم تا جام جهانی زمان زیاد است تا بتوانند روی ضعف‌ها کار کنند تا یک تیم خوبی را روانه جام جهانی و حتی مرحله دوم کنیم.

 

فرهاد کاظمی درباره عدم حضور تماشاگران هم پاسخ داد: قطعا اگر تماشاگران حضور داشتند، انرژی مثبتی که بازیکنان از تماشاگران می‌گرفتند چند برابر بود؛ هم تماشاگران لذت می‌بردند و هم ما از این امتیاز بهره‌مند می‌شدیم، چرا که امتیاز میزبانی برای ما نقش مهمی داشت اما متاسفانه نشد. انشالله در بازی‌های آینده تیم ملی تماشاگران را داشته باشیم.

 

کاظمی درباره دیدار بعدی با لبنان گفت: به نظر من تنها تیم قدرتمند گروه‌مان، کره جنوبی است؛ تیم‌های دیگر را چه در زمین خودی و چه در زمین حریف شکست می‌دهیم.

 

سرمربی باتجربه فوتبال ایران در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: همه بازیکنان زحمت کشیدند اما علیرضا جهانبخش یک گل خیلی خوب زد، اتفاقی که من حداقل تصورش را نمی‌کردم که با آن قدرت سرزنی بالا بتواند گل بزند؛ خط میانی تیم‌مان خیلی خوب کار کرد و دفاع میانی هم خوب بودند، سعید عزت‌اللهی هم یکی از خوبان دیگر تیم‌مان بود. بازیکنان تیم ما همگی توانستند نمایش خوبی را نشان دادند و بهترین بازیکن تیم هم که علیرضا جهانبخش شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.