کد خبر: 1785305/42 زمان: 00:07   1400/07/21 بازدید: 25,329

برتری پرگل پرتغال در شب درخشان رونالدو (عکس)

تیم ملی پرتغال با درخشش ستاره های منچستریونایتد و هت تریک کریستیانو رونالدو با پنج گل از سد لوگزامبورگ گذشت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال در شبی که در همان دقایق ابتدایی سه بار توسط کریستیانو رونالدو و برونو فرناندز به گل رسید، در نهایت موفق شد با هت تریک رونالدو با پنج گل از سد لوگزامبورگ نگون بخت عبور کند.

 

در همان دقیقه ششم بود که برناردو سیلوا در محوطه جریمه حریف متوقف شده و یک پنالتی به سود پرتغال اعلام شد. مطابق انتظار کریستیانو رونالدو پشت توپ قرار گرفته و موفق به زدن گل اول شد. اما در دقیقه 10 این بار روی خود رونالدو خطای پنالتی اعلام شد و این ستاره پرتغالی در همان دقایق ابتدایی دومین گل خود را نیز به ثمر رساند.

 

دقایقی بعد و روی ارسال برناردو سیلوا بود که برونو فرناندز در زاویه ای دشوار صاحب موقعیت شده و با ضربه ای زمینی و تماشایی موفق شد گل سوم پرتغال را به ثمر برساند. در اواخر نیمه اول رونالدو این بار روی پاس سیلوا موقعیت گلزنی داشت، اما ضربه زمینی او را موریس مهار کرد و پرتغال با برتری 0-3 راهی رختکن شد.

 

در دقایق ابتدایی نیمه دوم پاس به بیرون مندس باز هم رونالدو را صاحب فرصت کرد، اما ضربه او بعد از مهار مندس با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 68 و روی ارسال ژائو کانسلو بود که رونالدو با ضربه ای آکروباتیک می توانست دروازه حریف را باز کند، اما موریس به خوبی واکنش نشان داد.

 

اما لحظاتی بعد پالینیا از اشتباه دروازه لوگزامبورگ بهره برده و ارسال برونو فرناندس را تبدیل به گل چهارم پرتغال کرد. اما در دقیقه 87 این بار رونالدو موفق شد با ضربه ای دقیق در سمت راست محوطه ارسال تماشایی نوس را تبدیل به گل سوم خود و پنجم پرتغال بکند.

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.