کد خبر: 1785464/57 زمان: 19:06   1400/07/21 بازدید: 8,616

الهامی: تمام شب به چیدن ترکیب اصلی فکر می‌کنم

ساکت الهامی پس از دیدار دوستانه برابر سپاهان از وضعیت تیم و ورزشگاه خانگی این تیم سخن گفت.

به گزارش "ورزش سه"، ساکت الهامی، سرمربی نساجی، در ابتدای صحبت‌هایش گفت: ضمن تشکر از شما پوزش می‌طلبم چرا که در یک جلسه‌ای بودیم چون یکی از بزرگان فوتبال ایران آقای شاهرخ بیانی به جمع ما اضافه شده و ما یک جلسه‌ با هم برگزار کردیم. بابت بازی با سپاهان هم همان‌طور که دیدید یک بازی پرفشار و فیزیکی بود و شباهتی به بازی دوستانه نداشت و برای هردو تیم در ادامه راه این بازی خیلی کمک کننده است که بتوانند نقاط ضعف و قوت‌شان را بشناسند.

 

او ادامه داد: به تیم سپاهان هم تبریک می‌گویم دیدیم که یک تیم خوب و پرمهره با کادرفنی خوب دارند. ماهم امروز تیم خوبی بودیم و داریم کم کم تیم می‌شویم و امیدوارم آن شخصیتی را که هواداران انتظار دارند به تیم دهیم و انتظارات را برآورده کنیم.

 

الهامی در مورد اهداف تیمش گفت: هدف گذاری ما امسال این است که از دم سه امتیازها را بگیریم ولی بقیه‌اش دست من نیست و اگر بخواهم برنامه‌مان را ترسیم‌ کنم باید بگویم هدف‌مان این است که هر روزمان بهتر از دیروز شود و الان تمام هم و غم‌مان این است که مقابل فجر که بسیار تیم خوب و دوست داشتنی و دونده است برنده شویم. فجر و شیراز باید در لیگ باشند، مردم خیلی دوست دارند و من به مجموعه فجر تبریک می‌گویم و یک بازی سخت را برای هفته بعد مقابل فجر پیش‌بینی می‌کنم.

 

سرمربی نساجی در مورد شکست چهار گله یک ماه قبل تیمش در بازی دوستانه با سپاهان گفت: درست یک ماه پیش بود و ما زمانی که با سپاهان بازی کردیم، سپاهان هنوز در شرایط بدن‌سازی نبود اما ما همان روز صبحش تمرین کرده بودیم و در اوج فشار چهار بر یک باختیم. من می‌خواستم در آن بازی بچه‌هامان یادبگیرند کار سختی پیش رو دارند. آن روز هم به بچه‌ها گفتم طبیعت کار همین است و اگر ما سرحال بودیم در آن بازی مشکل داشتیم. امروز شرایط دو تیم متفاوت بود و هر دو تیم در شرایط کامل مسابقه بودند و الان انگار بازی هفته اول‌مان را کردیم و بعد از ریکاوری برای بازی با فجر در هفته دوم آماده می‌شویم. ما در شرایط کامل مسابقه‌ هستیم و آزمون و خطایمان را کردیم و امیدوارم به قدری که بچه‌ها زحمت کشیدند برداشت کنیم.

 

او افزود: به ترکیب اصلی رسیدیم و تیم‌مان خوب است و نگرانی من انتخاب نفرات است و شب‌ها تمام فکر و ذکر من انتخاب یازده نفر اصلی است. کار برایم سخت است چون همه بچه‌ها در شرایط مسابقه هستند. انشاالله یک لیگ پویا و یا برنامه و منظم داشته باشیم.

 

الهامی در پایان راجع به VAR و ورزشگاه وطنی گفت: در مورد VAR مطمئن باشید که امسال نخواهیم داشت و اصلا خودمان را گول نزنیم و اگر می‌توانستند درست کنند برای بازی با کره هرجور بود می‌آوردند و مطمئن باشید حداقل تا نیم فصل VAR نخواهیم داشت. در مورد ورزشگاه وطنی هم چون آن قدر در موردش صحبت کرده ام دیگر هیچ چیزی نمانده و جای توجیه هم ندارد. فقط امیدوارم ورزشگاه ساری جوابگوی ما تا نیم فصل باشد. من خیلی دوست دارم در ورزشگاه خودمان بازی کنم؛ آن ورزشگاه هویت نساجی است و مال مردم قائم‌شهر است. درست است نساجی الان برای کل شمال و مازندران است اما آن ورزشگاه خانه خودمان است و مگر می‌شود آدم خانه خودش را رها کند و جای دیگری خواهش کند؛ هیچ کجا خانه خود آدم نمی‌شود‌.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.