کد خبر: 1785493/42 زمان: 22:28   1400/07/21 بازدید: 22,432

بدبینی لواندوفسکی؛ فوق ستاره در فکر جدایی

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ شرایط مساعدی نداشته و ممکن است این تیم را ترک کند.

به گزارش "ورزش سه"، اتفاقات در هفته های اخیر مطابق میل رابرت لواندوفسکی نبوده و احتمال جدایی این گلزن آماده از این باشگاه افزایش یافته است. همین اواخر حسن صالح حمیدزیچ در مصاحبه ای خبر از احتمال تلاش بایرن مونیخ برای خرید ارلینگ هالند داده و این حرف به مذاق رابرت لواندوفسکی خوش نیامده است. آنهم در شرایطی که بایرن مونیخ هنوز برای تمدید قرارداد با این بازیکن اقدام نکرده و به نظر می رسد در مورد این تصمیم مردد است.

 

 

اما نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد ابعاد ناراحتی ستاره لهستانی از اینها هم بیشتر است. به نظر می رسد لواندوفسکی پس از اینکه در بازی مقابل فرانکفورت موفق به گلزنی شده بسیار ناراحت بوده است. حتی حجم عصبانیت این بازیکن به حدی بوده که یولیان ناگلزمان مجبور شد بعد از بازی به او دلداری دهد. اما هم تیمی های لواندوفسکی در ترکیب بایرن مونیخ در روزهای بعد متوجه ناراحتی این بازیکن شدند.

 

روز جمعه قبل از این دیدار نیز مانوئل نویر برنامه ای برای بازیکنان بایرن مونیخ ترتیب داده بود که لواندوفسکی ترجیح داد در این مراسم شرکت نکند. این بازیکن در هفته های اخیر نسبت به ترکیب بایرن مونیخ بدبین شده و احساس می کند به اندازه کافی از سوی دیگر بازیکنان مورد حمایت قرار نمی گیرد. قرارداد لواندوفسکی دو سال دیگر با بایرن مونیخ تمام می شود و این باشگاه در آستانه سال آینده یا باید تصمیم به فروش این بازیکن بگیرد و یا قرارداد یکی از بهترین بازیکنان تاریخ خود را تمدید بکند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.