کد خبر: 1785841/1 زمان: 11:29   1400/07/24 بازدید: 1,679

دو المپیکی در جمع مسافران صربستان

آغاز آخرین اردوی امیدهای فرنگی از چهارشنبه

تیم ملی کشتی فرنگی امید آخرین دور تمریناتش برای حضور در مسابقات زیر 23 سال جهان را از روز چهارشنبه در کمپ تیم‌های ملی آغاز خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، شاگردان فرشاد علیزاده امروز (شنبه) آخرین روز از اردوی دوم خود را پشت‌ سر گذاشته و بعد از 3 روز استراحت، مجددا از روز چهارشنبه هفته جاری دور جدید تمریناتشان را آغاز خواهند کرد.

این تیم خود را برای شرکت در مسابقات جهانی زیر 23 سال کشتی جهان آماده می‌کند که دهه دوم آبان ماه در صربستان برگزار می‌شود.

 

آخرین مرحله از اردوی فرنگی‌کاران امید، 10 روزه خواهد بود و این تیم هفتم یا هشتم آبان راهی محل مسابقات خواهد شد.

پویا دادمرز در 55 کیلو، مهدی محسن‌نژاد در 60 کیلو، علیرضا نجاتی در 63 کیلو، محمدجواد رضایی در 67 کیلو، امیر عبدی در 72 کیلو، امین کاویانی‌نژاد در 77 کیلو، محمد ناقوسی در 82 کیلو، ناصر علیزاده در 87 کیلو، مرتضی القوسی در 97 کیلو و امین میرزازاده در 130 کیلو نفرات اعزامی به امیدهای جهان را تشکیل می‌دهند.

 

این در حالیست که نجاتی و امین میرزاده مردادماه تیم ملی فرنگی را در اوزان 60 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی بازی‌های المپیک همراهی کردند. میرزازاده که در توکیو عنوان پنجمی المپیک را به خود اختصاص داد، قرار بود عضو سنگین وزن تیم ملی در جهانی نروژ باشد که به دلیل مثبت شدن تست کرونایش حضور در این رقابت‌ها را از دست داد و در ادامه به عضویت تیم ملی امید درآمد.

 

ناصر علیزاده نیز عضو 87 کیلوگرم تیم ملی فرنگی در مسابقات گزینشی جهانی در صوفیه بود که گرچه عنوان سومی را از آن خود کرد اما از رسیدن به سهمیه المپیک بازماند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.