کد خبر: 1785871/29 زمان: 15:50   1400/07/24 بازدید: 28,129

ادعای دیلی میل:

2 مقصد احتمالی برای یاغی جدید منچسترسیتی

رحیم استرلینگ دیروز در جریان یک مصاحبه صراحتا از تمایلش برای جدایی از سیتی خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، رحیم استرلینگ که از فصل گذشته جایگاهش در ایده های پپ گواردیولا را از دست داده، به جدایی از سیتی فکر می کند. او دیروز در یک مصاحبه گفت که اگر این روند ادامه داشته باشد، چاره ای جز تغییر تیم نخواهد بود و بازی در یک لیگ دیگر را نیز مدنظر قرار خواهد داد.

 

 

 

 

استرلینگ که قصد ندارد حضورش در جام جهانی به خطر بیفتد، می خواهد به تیمی برود که هر هفته در ترکیب ثابتش به میدان برود و پپ گواردیولا سرمربی سیتی چنین تضمینی را به وی نمی دهد. پپ دیروز گفت که استرلینگ برایش همچنان بازیکن بسیار مهمی است ولی او وعده حضور در ترکیب ثابت را به هیچ بازیکنی نمی دهد و اگر رحیم ناراضی است، می تواند به تیمی دیگر برود.

 

 

 

 

طبق ادعای دیلی میل، سران سیتی معتقدند اگر استرلینگ ناراضی است، بهتر است زمینه جدایی اش در زمستان را فراهم کنند و فعلا نیوکاسل در انگلیس و بارسا در اسپانیا جدی ترین تیم های خواهان این بازیکن هستند. نیوکاسل با تغییر مالکیت به فکر جذب بازیکنان بزرگ است و همه چیز می تواند از استرلینگ شروع شود.

بارسا هم منتظر پاسخ نهایی عثمان دمبله به پیشنهاد تمدید قرارداد است و اگر این مساله منتفی شود، برای جذب رحیم استرلینگ در زمستان اقدام جدی خواهد کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.