کد خبر: 1785959/52 زمان: 20:08   1400/07/24 بازدید: 52,472

انتقادات از سرمربی نروژی اوج گرفت

حمایت از سولسشر مساوی است با بلاک! (عکس)

منچستریونایتد در ادامه روند ناامید کننده خود با نتیجه 4-2 برابر لسترسیتی شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از وقفه بازی‌های ملی منچستر یونایتد دو شکست تلخ را تجربه کرد. شیاطین سرخ ابتدا در جام اتحادیه مقابل وستهام شکست خوردند تا حذف تلخ و زودهنگامی از این رقابت ها داشته باشند. چند روز بعد یونایتد در لیگ برتر انگلیس نیز مقابل استون ویلا شکست خورد تا تیره روزی های این تیم ادامه پیدا کند.

 

با این حال منچستر یونایتد امیدوار بود که بعد از وقفه بازی‌های ملی فرم خوب خود را به دست آورده و دوباره به کورس قهرمانی بازگردد اما آنها امروز با یک سد محکم به نام لسترسیتی روبرو شدند. در واقع تیم برندان راجرز موفق شد با ارائه یک نمایش برتر با نتیجه 4-2 بر یونایتد غلبه کند تا انتقادات از تیم اوله گنار سولسشر اوج بگیرد.

 

در مسابقه امروز این منچستر یونایتد بود که شروع بهتری داشت و توسط میسون گرینوود به گل برتری دست یافت. با این حال یوری تیلمانس خیلی زود توانست برای لستر گل تساوی را به ثمر برساند. در نیمه دوم بازی متعادل دنبال می شد تا این که لستر موفق شد در دقیقه 78 توسط سویونجک گل برتری را به ثمر برساند.

 

اما تنها چهار دقیقه بعد منچستر یونایتد موفق شد گل تساوی را توسط مارکوس راشفورد به ثمر برساند. این اما پایان کار نبود و فقط یک دقیقه بعد لستر دوباره از حریف خود پیش افتاد؛ جایی که جیمی واردی دروازه شیاطین سرخ را باز کرد و در لحظات پایانی بازی نیز پاتسون داکا تیر خلاص را به یونایتد زد تا لستر به پیروزی پر گل 4-2 دست پیدا کند.

 

 

 

 

 

 

این شکست باعث شد لسترسیتی بالاخره در سه مسابقه متوالی برابر منچستر یونایتد به پیروزی دست پیدا کند. همچنین شکست امروز شیاطین سرخ باعث شد که به رکورد 29 بازی بدون شکست تیم اوله گنار سولسشر در مسابقات خارج از خانه پایان داده شود.

 

اما قابل پیش‌بینی بود که شکست در مسابقه امروز انتقادات را نسبت به سرمربی نروژی یونایتد افزایش دهد. هواداران این تیم امیدوار بودند که با اضافه شدن ستاره‌های بزرگی نظیر کریستیانو رونالدو، رافائل واران و جیدون سانچو این تیم در قامت یک مدعی ظاهر شود اما آنها حداقل تا به اینجای فصل هرگز اینگونه ظاهر نشده اند.

 

در اینجا واکنش برخی هواداران به شکست امروز منچستر یونایتد را می‌خوانید.

 


هر کس از اوله گنار سولسشر دفاع کند، سریع بلاکش می کنم.

 

 

 

اگر امروز اوله  گنار سولسشر برکنار نشود، باید فراموش کنیم که این اتفاق به این زودی ها رخ دهد.

 

 

 

اوله گونار سولسشر مربی درجه یک جهانی است که هواداران متحد باید بدون توجه به نتایج اخیرشان از او حمایت لازم را بکنند. (تمسخر یکی از هواداران تیم های رقیب)

 

 


هر مربی دیگری بهتر از اوله گونار سولسشر عمل می کند. منچستریونایتد شبیه یک تیم پیش فصل است.

 

 


اوله گنار سولسشر، داری باعث میشی از فوتبال متنفر بشم.

 

 

این کاربر هم معتقد است که مثل هر مربی دیگری که در چنین شرایطی باشد، اوله هم باید از هدایت یونایتد کنار گذاشته شود.

 

 

 

این کاربر، سولشایر را به فردی شبیه دانسته که یک اتومبیل F1 دارد اما نمی داند چگونه آن را براند!

 

 

 

این کاربر گل تاریخی سولشایر به بایرن مونیخ که به قهرمانی یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا را تنها دلیل رنج فعلی منچستری ها دانسته است!

 

 

 

 

و این هم توئیت یک هوادار خشمگین که نیاز منچستر را حضور زیزو می داند.

 

 

 

 

این جوکر را هر چه زودتر اخراج کنید...

 

 

 

ویدیویی که اشاره طنز به بازگرداندن سولشایر به کشورش توسط هواداران منچستر کرده است.

 

 

 

 

کاربری که از تصویر رونالدو در آواتار خود استفاده کرده، زمان حال، زمان رفتن سولشایر دانسته است.

 

 

 

 

این هوادار منچستر معتقد است که سولشایر را دوست دارد اما منچستر را بیشتر از او دوست دارد و اینک زمان رفتن این مربی رسیده است.

 

 

 

 

این کاربر هم سه گزینه برای جانشینی سولشایر معرفی کرده است.

 

 

 

 

این هوادار هم با انتشار عکس زیر و استفاده از هشتگ اوله اوت نوشته که دیدن این که این مربی تحت هر شرایطی روی نیمکت نشسته و نگاه می کند، او را بیشتر خشمگین می سازد.

 

 

 

 

این ورزشی نویس هم معتقد است که موفقیت سولشایر این است که توانسته راهی پیدا کند که رونالدو گلزنی نکند! کاری که خیلی ها نمی توانند آن را انجام دهند!

 

 

 

 

این کاربر با انتشار عکس زیر به طنز نوشته است، هواداران منچستر خواستار اخراج سولشایر هستند و طرفداران تیم رقیب (افراد در تصویر) در تلاش هستند تا او را در منچستر نگه دارند!

 

 

 

 

این هوادار که از نتایج منچستر به شدت خشمگین است از مدیران باشگاه خواسته که سولشایر را از تیم او اخراج کنند.

 

 

 

 

این خبرنگار انگلیسی تیم سولشایر را از نظر تاکتیکی انعطاف ناپذیر ، بدون هیچ گونه تغییرات ابتکاری و در کل متکی به نامهای بزرگ دانست که روز وحشتناکی پشت سر گذاشت.

 

 

 

 

این کاربر با انتشار عکسی از زیدان از این مربی فراسوی به عنوان گزینه ایده آل خود برای جانشینی سولشایر یاد کرد.

 

 

 

این خبرنگار انگلیسی تیم سولشایر را از نظر تاکتیکی انعطاف ناپذیر ، بدون هیچ گونه تغییرات ابتکاری و در کل متکی به نامهای بزرگ دانست که روز وحشتناکی پشت سر گذاشت.

 

 

 

 

کاربری که آواتار خود را هم به عکس اخراج اوله اختصاص داده با انتشار عکسی از برنامه بازی های پیش روی منچستر از مدیران این باشگاه خواسته که پیش از آن که دیر شود سرمربی تیم را تغییر دهند.

 

 

 

وقت فشردن این دکمه فرا رسیده است...

 

 

 

 

انشالله صبح فردا...!

 

 

 

 

این کاربر با در کنار هم قرار دادن بخشی از آمار ضعیف سولشایر، وقت رفتن او را نتیجه گیری کرده است.

 

 

 

بدون شرح!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.