کد خبر: 1785961/52 زمان: 20:28   1400/07/24 بازدید: 18,425

سنگ تمام هواداران لاتزیو برای سرمربی اینتر (عکس)

هواداران لاتزیو در بازگشت سیمونه اینزاگی به المپیکو استقبال ویژه ای از سرمربی سابق تیم شان انجام دادند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پایان فصل گذشته که اینتر فصل فوق العاده ای را با آنتونیو کونته پشت سر گذاشت و نهایتاً موفق به فتح اسکودتو شد، این سرمربی ایتالیایی به دلیل شرایط مالی باشگاه تصمیم به جدایی گرفت تا یک شوک بزرگ به هواداران نراتزوری وارد شود.

 

بعد از شایعات زیادی که در مورد سرمربی جدید اینتر وجود داشت نهایتاً این باشگاه با سیمونه اینزاگی به توافق رسید. اینزاگی بعد از پنج فصل حضور روی نیمکت لاتزیو از این تیم جدا شد و هدایت اینتر را برعهده گرفت.

 

در واقع سیمونه اینزاگی یک مربی محبوب در جمع هواداران لاتزیو محسوب می شود. این تیم در فصل 20-2019 در مقطع زیادی از فصل مدعی قهرمانی بود اما نهایتاً در رتبه چهارم قرار گرفت تا سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده باشد. لاتزیو همچنین فصل گذشته در رتبه نسبتا خوب ششم جدول قرار گرفت.

 

اما مرد ایتالیایی تا به اینجای فصل در قامت سرمربی اینتر نیز نتایج قابل قبولی کسب کرده است. در همین راستا اینتر از ساعتی پیش در ورزشگاه المپیکو به مصاف لاتزیو رفته که پیش از آغاز مسابقه شاهد صحنه جالبی بودیم؛ جایی که هواداران لاتزیو که در استادیوم حاضر بودند به شکل ویژه ای از سرمربی سابق‌شان حمایت کرده و او را مورد تشویق قرار دادند.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.