کد خبر : 1786018 | 25 مهر 1400 ساعت 08:10 | 101,503 بازدید | 79 دیدگاه

متحد به سوی آینده خواهیم رفت؛

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به شکست سه گله

مجید صدری سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس می‌گوید با بهبود مشکلات باشگاه، پرسپولیس به فصل بعدی لیگ قهرمانان بازخواهد گشت.

به گزارش ورزش سه، ساعتی پس از باخت سه گله و تلخ مقابل الهلال، مجید صدری در اینستاگرام خود بیانیه‌ای نسبتا طولانی را منتشر و به مسائل مختلف پیرامون باشگاه پرسپولیس اشاره کرد.

 

او نوشت: برای ما پرسپولیسی ها که برتری جویی در هر مسابقه‌ای به خصلتمان تبدیل شده این شکست تلخ و آزاردهنده است. با تمام وجود از همه طرفداران و خانواده بزرگ پرسپولیس بابت این شکست عذرخواهی می کنم. شکستی که می‌توانست اتفاق نیفتد اگر مسابقات در شرایط نرمال و طبیعی برگزار می‌شد. به جرات می‌شود گفت کمتر تیمی در آسیا توان نبرد با الهلال فعلی را در خانه این تیم دارد و برگزاری تک بازی هم آوانتاژ ثانویه‌ای با خود به همراه می‌آورد؛ اینکه مجبورید در زمین حریف برای جبران گل تلاش کنید درحالیکه اگر بازی برگشتی بود شاید تیم طور دیگری بازی می‌کرد...

 

در ادامه این پست با اشاره به آینده باشگاه پس از این باخت آمده: با این حال باید شکست را پذیرفت و به سمت آینده قدم برداشت. تلخی امشب ما را برای جبران مصمم‌تر می‌کند و بدون تردید با یحیی گل محمدی بهترین مربی یک دهه اخیر ایران، کادر فنی شایسته و بازیکنان قدرتمندمان دوباره برای رقابت با همه آسیا حاضر خواهیم بود. 

 

بخش بعدی بیانیه مدیرعامل پرسپولیس به نوعی تغییرات احتمالی در باشگاه را نشان می‌دهد: پرسپولیس، مهمترین تیم و موفق‌ترین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیای این سالها بوده و بازهم خواهد بود. با مجالی برای عبور از مشکلات و بهبود شرایط اداری باشگاه و حرفه‌ای تر شدن، گامهای بزرگی خواهیم برداشت تا هرگز تماشای امکانات حریفان برای ما حسرت برانگیز نباشد. 


با حضور شما، بزرگترین جمعیت هواداری در قاره کهن دست در دست هم و متحد به سوی آینده خواهیم رفت.

 

صدری در پایان نوشته: تنها چیزی که به آن شک ندارم این است که بازیکنان و کادر باغیرت پرسپولیس شادی را دوباره برای همه ما به ارمغان خواهند آورد.

 

دیدگاهها