کد خبر: 1786021/1 زمان: 08:33   1400/07/25 بازدید: 2,010

شناگر تیم ملی: امیدوارم سهمیه جهانی بگیرم

مهدی انصاری گفت: تمام تلاشم را در جام جهانی دوحه می‌کنم تا بتوانم ورودی مسابقات جهانی ابوظبی را کسب کنم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، ملی پوش شنا در خصوص اعزام به رقابتهای جهانی دوحه اظهار کرد: سه شنبه ۲۷ مهر به این مسابقات اعزام می‌شویم و مسابقات از ۲۹ مهر تا یک آبان در دوحه انجام می‌شود. یک ماه قبل مسابقات انتخابی تیم ملی در زنجان انجام شد و هر ورزشکاری که توانست حدنصاب تعیین شده فدراسیون برای این مسابقات را کسب کند اعزام خواهد شد.

شناگر ملی ایران گفت: البته چند شناگران جوان نیز به این مسابقات اعزام خواهند شد. آنها رکورد ملی را زدند و به همین دلیل به این مسابقات اعزام خواهند شد. البته آنها رکورد ورودی مسابقات را کسب نکردند اما رکوردهای خوبی را شنا کردند.

 

انصاری در مورد کسب سهمیه قهرمانی جهان ابوظبی گفت: این مسابقات برای کسب ورودی جهانی ابوظبی است. فینا رکوردها را از قبل تعیین کرده و اگر بتوانیم آن را کسب کنیم اواخر آبان به مسابقات جهانی ابوظبی اعزام خواهیم شد. 

 

وی در خصوص سطح آمادگی‌اش برای حضور در مسابقات جام جهانی دوحه گفت: به آمادگی ۱۰۰ درصد نرسیده‌ام. فاصله این مسابقات تا ابوظبی خیلی کم است. من در دوحه می‌خواهم فقط ورودی جهانی را کسب کنم تا در ابوظبی عملکرد بهتری داشته باشم و به رکوردهای خوبی برسم. می‌خواهم برای مسابقات ابوظبی به ۱۰۰درصد آمادگی برسم.

 

شناگر ملی ایران افزود: حدنصاب B, پروانه (۱۰۰ متر) برای ورودی جهان ابوظبی ۵۳.۱۵ است. رکورد ملی این ماده هم ۵۲.۷۸ و در اختیار خودم هست که بهتر از ورودی جهانی است. تمام تلاش خود را می‌کنیم که در دوحه بتوانیم کسب سهمیه کنیم و در ابوظبی هم نتیجه خیلی خوبی کسب کنیم. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.