کد خبر: 1786292/1 زمان: 13:51   1400/07/26 بازدید: 6,202

کمالوند: با مشکلات مالی از نفت استعفا نمی‌دهم

فراز کمالوند، سرمربی نفت مسجد سلیمان در کنفرانس خبری پیش از بازی با پیکان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجد سلیمان سرانجام پس از به نتیجه نرسیدن با محمود فکری و سیروس پور موسوی هدایتش را به فراز کمالوند سپرد و این مربی کار سختی پیش رو خواهد داشت. این تیم فردا در اولین هفته لیگ به مصاف پیکان خواهد رفت. فراز کمالوند در ابتدای صحبت‌هایش گفت: خیلی خوشحالم از اینکه در جمع شما دوستان خوب هستیم. فصل جدیدی از مسابقات انشاالله از فردا شروع می‌شود و آرزوی موفقیت دارم و قبل از هرچیز آرزو دارم این بحث ویروس کرکنا از تمام جهان رخت بربندد و مردم بتوانند به استادیوم بیایند. فوتبال بدون تماشاچی مثل غذای بی نمک است و واقعا جذابیتی ندارد.خصوصا تیم‌هایی مثل نفت مسجد سلیمان که دارای پشتوانه مردمی هستند عدم حضور تماشاچی می‌تواند بهشان لطمه بزند و امیدوارم هرچه سریعتر هواداران خوب و خونگرم‌مان را داشته باشیم. همه شرایط نفت مسجد سلیمان را می‌دانند و در بین شانزده تیم لیگ برتر آخرین تیمی بودیم که تمرینات‌مان را آغاز کردیم و کمتر از بیست روز برای آماده بازی فرصت داشتیم و از تیم پارسال فقط ۲ بازیکن ماندند و خیلی کار سخت بود.

 

او ادامه داد: وقتی وارد نقل و انتقالات شدیم تیم‌های دیگر مشغول کارهای بدن‌سازی و بازی دوستانه بودند و تیم‌شان را بسته بودند و ما در بیست روز این کارها را انجام دادیم. اما سعی کردیم در همین مدت تیمی در خور مردم مسجد سلیمان درست کنیم. رقیب‌مان قابل احترام و سخت کوش است و مربی فهیم و آگاهی دارند و امیدوارم دو تیم بازی خوبی داشته باشند. نویدی برای مردم مسجد سلیمان دارم؛ هفته پیش همکاران فنی رفتند یک تستی را از بچه‌های مسجد سلیمان گرفتند و چندتا بازیکن خوب و جوان به تیم‌مان ملحق می‌شوند تا بتوانیم از خود بچه‌های مسجد سلیمان پشتوانه سازی کنیم. بیش از دویست بازیکن مورد ارزیابی قرار گرفتند که چند بازیکن خوب در بین آنها پیدا کردیم که انشاالله آینده مسجد سلیمان باشند.

 

کمالوند ادامه داد: به هر صورت شرایط بسیار سخت است چون تیمی از پارسال وجود ندارد و زمانی که شروع کردیم بازبکن چندانی در بازار نمانده بود و همه بازیکن گرفته بودند. فصل بدن‌سازی نداشتیم و در دوبازی دوستانه‌مان با پنجاه درصد نیرو کار کردیم چون یک سری بازیکنان سه روز است به تیم ملحق شده‌اند.دو سه بازی اول را پشت سر بگذاریم تیم‌مان روی غلتک میفتد.

 

 

 

او در خصوص توجه نداشتن وزیر قبلی به فوتبال گفت: حمایت از تیم می‌شود ولی وزارت نفت یک سری محدودیت در پرداخت حق و حقوق تیم‌های حرفه‌ای دارد و متاسفانه وزیر قبلی از ورزش متنفر بود. آقای زنگنه نمی‌داند در مسجد سلیمان و تیم‌های این چنینی، زندگی مردم به فوتبال بستگی دارد. چطور می‌شود یک شهری مثل مسجد سلیمان که به اولین‌ها معروف است و پول نفت مملکت تامین می‌کنند و بعد در پرداختی به آنها که می‌خواهند یک تیم فوتبال داشته باشند با مضیقه مواجه هستند. امیدوارم آقای اوجی، وزیر جدید نفت دیدگاهش متفاوت باشد. به هر صورت از دولت آقای رییسی که یک انسان دلسوز و فرهیخته و علاقه‌مند به مردم محروم است، تقاضا دارم به تیم‌های نفتی یک توجه ویژه‌ای بکند. مردم مسجد سلیمان جز تیم فوتبال چیزی ندارند و کل بودجه ما به اندازه یکی از بازیکنان تیم‌های صنعتی است.

 

کمالوند در مورد استعفاهای متعددش گفت: به طور کلی باشگاه و مربی یک سری تعهدات نسبت به هم دارند و آنجایی که من استعفا دادم باید دلایلش را ببینید. چندتا مربی در فوتبال مملکت داریم که در دو تیم هفت سال مربیگری کرده باشند. من در تراکتور و گسترش فولاد تبریز هفت سال مربیگری کردم که نشان می‌دهد دوست ندارم زود به زود تیمم را عوض کنم اما آیا داشتن یک زمین مناسب برای تمرین و امکانات یک تیم در حد لیگ برتر زیاده خواهی است؟ هرجا ما با یک سری مشکلات مواجه شدیم استعفا دادم. من تمام انرژی‌ام را برای نفت مسجد سلیمان می‌گذارم و مشکلات مالی من را فراری نمی‌دهد و من مشکلات مالی را تحمل می‌کنیم. آن چیزی که مرا تحت فشار قرار می‌دهد بحث امکانات در حد عرف است و من می‌فهمم یک شهری مثل مسجدسلیمان که محروم است را نمی‌شود با تیم‌های بزرگ مقایسه کرد اما من انتظار دارم باشگاه یک سری از امکانات مثل زمین تمرین، مهمانسرا و تغذیه را برای ما تامین کنند تا انشاالله ما تا پایان فصل کنار این تیم باشیم چرا که می‌دانم مردم عاشق مسجد سلیمان چقدر این تیم را دوست دارند. من در خوزستان پیشینه داشتم و با استقلال اهواز به لیگ برتر صعود کردیم و در تیم صنعت نفت آبادان بهترین نتایج‌شان را به دست آوردم و سابقه خوبی در خوزستان دارم و ما هدف تیم‌مان امسال این است که در لیگ برتر بمانیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.