کد خبر: 1786309/44 زمان: 15:05   1400/07/26 بازدید: 16,504

توصیه های حسن یزدانی به کشتی گیران نونهال

دو کشتی گیر طلایی ایران در مسابقات جهانی امروز در جمع کشتی گیران نونهال حاضر شدند.

به گزارش "ورزش سه"، حسن یزدانی و امیرحسین زارع قهرمانان کشتی آزاد ایران در مسابقات جهانی نروژ، بعداز ظهر امروز در اردوی بسترسازی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان که در خانه کشتی شهید صدرزاده در حال برگزاری است حضور یافتند.


حسن یزدانی در ابتدای صحبت خود گفت: زیاد اهل صحبت کردم نیستم، اما به شما می گویم وقتی اینجا آمده اید قدر خودتان را بدانید و وقت خود را بیهوده هدر ندهید.


وی ادامه داد: مهمترین و بهترین مسئله این است که از این اردو نهایت استفاده را ببرید و بدانید که بهترین سن یادگیری برای کشتی همین سن است و هرچیزی که الان یاد بگیرید می توانید از آن به خوبی در مسابقات خود استفاده کنید.

 

 


قهرمان المپیک و جهان عنوان کرد: از مربیانی که در اردو حضور دارند بهترین استفاده را داشته باشید و مورد بعدی این که اخلاق مدار باشید و  احترام مربیان خود را نگاه دارید. تا در یک جو بسیار خوب تمرینات خود را به همراه مربیان انجام بدید و از حضور در خانه کشتی لذت ببرید. امیدوارم که در رقابت های جهانی و المپیک شما را ببینم.


امیرحسین زارع دارنده مدال برنز المپیک و مدال طلای جهان نیز گفت: خوشحالم که در میان شما هستم، فدراسیون فرصت مناسبی را برای ایجاد انگیزه برای شما فراهم کرده و شما نیز تلاش کنید که از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را ببرید. اگر تمرین و ممارست داشته باشید و به خدا توکل کنید می توانید در سنین جوانی به بالاترین درجات افتخار برسید.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.