کد خبر: 1786387/55 زمان: 22:50   1400/07/26 بازدید: 7,592

مهاجری و تیمی با بازیکنان جوان و کم تجربه؛

ترکیب شهر خودرو با پنجره بسته چگونه است؟ 

تیم فوتبال شهر خودرو خراسان در حالی فصل جدید را آغاز خواهد کرد که هیچکدام از خریدهای تابستانی مشهدی‌ها اجازه بازی ندارند.

به گزارش "ورزش سه" علی‌رغم خرید بازیکنانی همچون مجتبی بیژن، محسن ربیع‌خواه، مهدی شریفی، میلاد کمندانی، منصور باقری و ... تیم فوتبال شهر خودرو خراسان لیگ بیست و یکم را بدون حضور این بازیکنان در فهرست خود آغاز خواهد کرد؛ علت این اتفاق هم بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی شهرخودرو به دلیل شکایت استفان کوزین مربی ایتالیایی است.

 

عنابی‌پوشان مشهدی با هدایت محمدرضا مهاجری فردا در نخستین گام بایستی در خانه و در ورزشگاه امام رضا(ع) به مصاف آلومینیوم اراک بروند؛ تعداد بازیکنانی که مهاجری برای این مسابقه در اختیار خواهد داشت، کمتر از 18 نفر خواهد بود و مشهدی‌ها در تلاش هستند تا آخرین لحظه پیش از بازی بتوانند کارت بازی تعداد بیشتری از بازیکنان فصل گذشته خود را که مشکل سربازی یا ایفمارک دارند دریافت کنند.

 

در خط دروازه باتجربه‌ترین بازیکن شهر خودرو قرار است حضور پیدا کند؛ کاپیتان اول مشهدی‌ها یعنی سعید جلالی‌راد فردا سنگربان تیم مشهدی مقابل آلومینیوم خواهد بود و در بازگشت دوباره به مشهد، بدون‌تردید با توجه به مشکلاتی که تیمش در ترکیب دارد، روز سختی را خواهد داشت. مضاف بر آن‌که وظیفه رهبری تیم در داخل زمین را هم برعهده دارد.

 

زوج خط دفاعی احتمالی شهر خودرو با حضور احسان حسینی و محمدرضا فلاحیان شکل خواهد گرفت؛ حسینی و فلاحیان هر دو تجربه بازی در دفاع میانی را دارند، هر چند که فلاحیان پست تخصصی‌اش هافبک دفاعی است اما با این‌حال دو بازیکن جوان در قلب دفاع شهر خودرو فردا بایستی مقابل خط حمله آلومینیوم از دروازه تیمشان دفاع کنند.

 

در سمت راست خط دفاعی احتمالا یک بازیکن جوان دیگر را مهاجری مجبور است که بازی دهد؛ آزاد جعفرزاده که فصل گذشته هم فرصت کمی برای بازی به دست آورد اما فردا به احتمال فراوان در ترکیب اولیه خواهد بود. او که قابلیت بازی در پست دفاع راست و چپ را دارد، فردا احتمالا در دفاع راست به میدان می‌رود.

 

حسام پورهاشم، گزینه احتمالی مهاجری برای حضور در دفاع چپ است، مدافع باتجربه‌ای که در آستانه جدایی از شهر خودرو هم بود اما در این تیم ماندنی شد و حالا فردا ماموریت دارد تا در کانال چپ دفاع عنابی‌پوشان حضور پیدا کند.

 

سیستم مورد علاقه مهاجری در دوران مربیگری‌اش، 1-3-2-4 بوده و برای بازی فردا هم احتمالا این سیستم را در دستور کار قرار خواهد داد؛ برای تکمیل زوج هافبک میانی شهر خودرو، امیر حسین کریمی که ساز جدایی از شهر خودرو را کوک کرده بود اما در این تیم ماندنی شد در کنار علی طاهران که جزو بازیکنان آماده و سرحال عنابی‌پوشان است، در اختیار کادرفنی هستند و احتمالا مهاجری از این زوج برای میانه زمین تیمش بهره خواهد برد.

 

ابوذر صفرزاده و معراج پورتقی دو وینگر احتمالی شهر خودرو در مسابقه فردا مقابل آلومینیوم اراک خواهند بود و مهرداد بایرامی هم در پست هافبک پشت مهاجم از سوی مهاجری به کار گرفته می‌شود.

 

در نوک پیکان خط حمله هم محمدرضا مهاجری دست بازی برای انتخاب ندارد و احتمالا به رحمان جعفری فرصت بازی خواهد داد تا این مهاجم جوان که فصل گذشته نتوانست انتظارات را از خود برآورده کند، فرصت دوباره‌ای برای درخشیدن در پیراهن شهر خودرو به دست آورد.

 

ترکیب احتمالی شهر خودرو مقابل آلومینیوم اراک:

 

سعید جلالی‌راد، احسان حسینی، محمدرضا فلاحیان، آزاد جعفرزاده، حسام پورهاشم، امیرحسین کریمی، علی طاهران، ابوذر صفرزاده، معراج پورتقی، مهرداد بایرامی و رحمان جعفری.

 

در صورت استفاده از بازیکنان، مهاجری روی نیمکت دست بازی برای تعویض نخواهد داشت؛ چرا که بازیکنان جوان و گمنامی همچون محمدجواد کیا، بابک سلامت، امیرحسن جعفری، علی دهقان و هادی کیانپور گزینه‌های در دسترس محمدرضا مهاجری هستند.

 

در فهرست بازیکنان ذخیره، کیا و سلامت دروازه‌بان هستند و باید دید به این فهرست بازیکن جدیدی هم اضافه خواهند شد یا رایزنی‌های عنابی‌پوشان برای تکمیل لیست و به حدنصاب رساندن ناموفق است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.