کد خبر: 1786585/55 زمان: 21:40   1400/07/27 بازدید: 7,914

درخشش وینگر طلایی‌پوشان مقابل مس؛

حسینی، ستاره سپاهان در اولین پیروزی فصل (آمار)

وینگر راست سپاهان در مصاف با مس رفسنجان توانست شروع خوبی را در فصل جدید برای خود رقم بزند و بهترین بازیکن مسابقه به زعم آمار و ارقام بود.

به گزارش "ورزش سه" محمدرضا حسینی وینگر خوش‌اخلاق و باتجربه سپاهانی‌ها در که در سه فصل گذشته پای ثابت ترکیب طلایی‌پوشان اصفهانی بوده و به مهره‌ای کلیدی در اردوی سپاهان تبدیل شده، لیگ بیست و یکم را هم با درخشش در پیراهن تیم محبوبش آغاز کرد و توانست مقابل مس رفسنجان نمایش خوبی را از خود نشان بدهد.

 

حسینی که روی هر دو گل به ثمر رسیده سپاهان تاثیرگذاری غیرمستقیمی داشت، در کانال سمت راست خط حمله سپاهان، بارها به سوی دروازه مس رفسنجان حرکت کرد و برای مسی‌ها خطرساز شد.

 

 

 

 

 

محمدرضا حسینی به جز درخشش در حمله، نقش کلیدی را هم در فاز دفاعی داشت و با 6 نوبت قطع توپ مسی‌ها و هم‌چنین 4 تکل موفق یکی از بهترین‌های سپاهان در این زمینه بود.

 

وینگر راست طلایی‌پوشان، 4 دریبل زد که بهترین آمار میان بازیکنان مصاف سپاهان-مس بود و 2 پاس کلیدی ارسال کرد و 3 بار هم اقدام به شوت‌زنی کرد؛ حسینی هر چند در ثبت اول گل یا اولین پاس‌گل خود در فصل جدید لیگ برتر ناکام بود اما نمایش او آنقدر درخشان و تاثیرگذار بود که از سوی سایت آماری یازده با کسب نمره 8.6 به عنوان بهترین بازیکن مسابقه سپاهان-مس رفسنجان شناخته شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.