کد خبر: 1786633/58 زمان: 00:40   1400/07/28 بازدید: 37,202

مهدی با پاس گل، زهر خودش را ریخت!

شبی که قرار نبود طارمی گل بزند (عکس)

ملی پوش ایرانی پورتو با وجود اینکه در بازی امشب گلزنی نکرد اما سازنده تک گل تیمش بود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پورتو موفق شد حریف قدرتمند خود در شب سوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا را با یک گل شکست دهد. میلان در این دیدار روی گلی که پاس آن را مهدی طارمی داد، مغلوب پورتو شد تا ملی پوش ایرانی پورتو در این دیدار هم نقش مهمی در موفقیت تیمش ایفا کند.

 

مهدی طارمی پیش از ساختن گل تیم پورتو چند موقعیت گلزنی خوب هم داشت اما با بدشانسی و کم دقتی نتوانست دروازه میلان را باز کند. اگر کمی دقت و بخت چاشنی کار طارمی در بازی امشب می شد، قطعا نام میلان هم به لیست تیم های بزرگی چون لیورپول و چلسی که دروازه خود را مقابل ستاره ایرانی پورتو باز شده دیده بودند وارد می شد.

 

 

 

جدی ترین صحنه را در اوایل نیمه دوم شاهد بودیم جایی که مهدی طارمی با یک توپ گیری هوشمندانه خود را به نزدیکی های محوطه جریمه رساند و پس از یک حرکت در عرض و رد شدن از مدافعان میلان ضربه زمینی و خطرناکی را با پای چپ به زاویه مخالف زد. دروازه بان میلان در تلاش برای مهار این توپ ناموفق بود اما توپ با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

 

 

ستاره ایرانی خط حمله پورتو در نیمه اول هم چند باری دروازه حریف را تهدید کرد. مهمترین موقعیتی که طارمی روی دروازه میلان در 45 دقیقه اول خلق کرد شوت والی او با بیرون پا بود؛ مهدی در این صحنه با آرامش خاصی توپ را در داخل محوطه جریمه کنترل کرد و سپس به آن ضربه زد اما کاتی که به توپ داد به قدر کافی نبود و ضربه اش از کنار دروازه راهی اوت شد. او موقعیت های دیگری هم در این نیمه داشت که از جمله آن می توانیم به ضربه بی دقت این بازیکن پس از یک و دوی زیبایش به سمت دروازه اشاره کرد.

 

 

 

 

مهدی طارمی با وجود اینکه نتوانست در بازی با میلان گلی وارد دروازه حریف کند اما سرانجام تاثیر خود را گذاشته و زمینه ساز تک گل پورتو شد. او با هوشیاری هر چه تمام تر در داخل محوطه جریمه توپ را برای هم تیمی اش کاشت تا او دروازه میلان را باز کند؛ با همین تک گل بود که پورتو از سد میلان گذشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.