کد خبر: 1786643/42 زمان: 01:14   1400/07/28 بازدید: 59,266

پورتو از ما بهتر بود؛

خشم سرمربی میلان؛ حرکت طارمی خطا بود

استفانو پیولی، سرمربی میلان در پایان مسابقه با پورتو به سمت فلیکس بریش رفته و به عملکرد داور اعتراض کرد.

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف روسونری در لیگ قهرمانان ادامه دارد و این تیم امشب در خانه پورتو با یک گل مغلوب شد و سومین شکست متوالی خود در این رقابت ها را تجربه کرد.

 

تک گل پورتو را لوییس دیاز در دقایق پایانی و با هنرنمایی مهدی طارمی به ثمر رساند، اما استفانو پیولی در اتمام مسابقه و بعد از سوت پایان به سمت فلیکس بریش، داور باتجربه و آلمانی رفته و تاکید کرد این صحنه خطا بوده است. البته استفانو پیولی در نشست خبری مدعی شد نمی خواهد در مورد داوری صحبت کرده و مسائل مهم تری پیش روی او وجود دارد.

 

 

استفانو پیولی گفت: "این بهترین نمایش ممکن از سوی میلان نبود و پورتو بهتر از ما عمل کرد. تردیدی وجود ندارد که حوادث در فوتبال می توانند نتیجه را تعیین کنند، اما عملکرد امروز ما خوب نبود. ما بازی را خوب شروع نکرده، توپ را به اندازه کافی در اختیار نداشتیم و موقعیت های کافی ایجاد نکردیم.

 

البته عملکرد تیم متعادل بود، اما در بهترین شرایط نبودیم و در این سطح و در لیگ قهرمانان اگر هم در حمله و هم در دفاع فرصت طلب نباشید، آسیب خواهید دید. در مجموع امشب عملکرد پورتو بهتر از ما بود. حرف زدن از عمل کردن راحت تر است،البته من باید متوجه شوم که چرا ما امشب با دقت عمل نکردیم. من نمی خواهم در مورد عملکرد داوری صحبت کنم و موارد مهم دیگری وجود دارد که باید روی آنها تمرکز کنم. حالا باید تمرکز خود را روی لیگ ایتالیا قرار دهیم،ما آنجا عملکرد خوبی داریم."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.