کد خبر: 1786686/1 زمان: 11:10   1400/07/28 بازدید: 3,155

اختلافی در کادرفنی نمی‌بینم

فروغی: نمی‌توانم برای مدال جهانی قول بدهم

دارنده مدال طلای المپیک در تپانچه گفت: احساس می‌کنم مسابقه سختی پیش رو داریم، اما کم نمی‌گذارم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، جواد فروغی درباره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی عنوان کرد: بعد از برگشت از توکیو، تقریبا تا الان درگیر دعوت‌ها و مراسم بودم. الان کمی از شدت آن کاسته شده است و 10 روزی است که تمرینات را شروع کرده‌ام و زیر نظر نجفی تمرین می‌کنم.
 

دارنده مدال طلای المپیک در تپانچه در پاسخ به این سوال که در المپیک شما با مربی خود آقای نصر حضور داشتید، گفت: نصراصفهانی همیشه مربی ما بوده نه سرمربی. تمرینات ما در حال پیگیری است و قرار است 11 آبان به لهستان اعزام شویم‌. من خیلی بد اردو را شروع کردم و افت داشتم اما توانستم در این یک هفته به آمادگی که مد نظرم بود برسم. حدود یک هفته برای تمرین فرصت داریم تا شانه به شانه قهرمانان جهان خودمان را آماده کنیم. احساس می‌کنم مسابقه سختی پیش رو داریم، نمی‌توانم برای مدال قول بدهم اما کم نمی‌گذارم.

 

فروغی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه چرا نجفی در المپیک همراه شما نبود و آیا قرارداد جدیدی بسته شده، خاطرنشان کرد: این در تشخیص من نیست اما با توجه به سهمیه افراد معرفی شدند. تا جایی که اطلاع دارم قرارداد جدیدی بسته نشده و ما در خدمت نجفی، نصر و خدابنده‌لو هستیم.

 

وی درباره اینکه پس اختلافی در بین کادر وجود نداشته، عنوان کرد: اختلاف را چه چیز تعریف می‌کنید؟ من اختلاف خاصی نمی‌بینم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.