کد خبر: 1786695/34 زمان: 11:20   1400/07/28 بازدید: 9,439

غیبت در اردوی تیم ملی محرومیت دارد

هشدار فدراسیون به بازیکنان دعوت شده تیم امید

سرپرست کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر اعلام کرد که بازیکنانی که از طرف باشگاه هایشان در اختیار تیم ملی المپیک قرار نگیرند، محروم خواهند شد.

به گزارش"ورزش سه"، سهیل مهدی - سرپرست کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر در واکنش به گمانه‌زنی های مبنی بر عدم حضور برخی از بازیکنان تیم ملی امید در اردوی این تیم برای مسابقات پیش‌رو به سایت فدراسیون فوتبال گفت: همه‌ باشگاه‌ها موظف هستند که بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی امید قرار دهند، در غیر این صورت بازیکنان تیم مورد نظر که در اردوی تیم المپیک شرکت نکنند حتما با جریمه روبرو خواهند شد و کمیته انضباطی درباره آن باشگاه و بازیکن تصمیم خواهد گرفت.در سال های اخیر هم نمونه هایی از این دست اتفاق افتاده بود که برای بازیکنان یا باشگاه هایی که با تیم امید همکاری نکردند پرونده تشکیل شد و به کمیته انضباطی ارجاع داده شد و آنها از انجام بازی در لیگ برتر محروم شدند. انتظار می رود باشگاهها همکاری و هماهنگی لازم را با تیم های ملی که قرار است از آبروی فوتبال ایران در رقابتهای بین المللی دفاع کنند، داشته باشند.

 

گفتنی است تیم امید برای حضور در بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا 30 مهر راهی شهر دوشنبه خواهد شد و تا 10 آبان 3 بازی با تیم های نپال – لبنان و تاجیکستان انجام خواهد  داد. بازیکنانی که در اردوی تیم امید حاضر می شوند در هفته دوم لیگ برتر قادر به همراهی تیم های باشگاهی خود نیستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.