کد خبر: 1786733/29 زمان: 18:10   1400/07/28 بازدید: 18,028

مسی و امباپه پاریس را برنده کردند

PSG برابر بایرن، لیورپول و رئال به مشکل می‌خورد

روبرت پیرس معتقد است پی اس جی هنوز یک تیم نیست و بر اساس خلاقیت بازیکنانش برنده می شود.

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی شب گذشته به زحمت توانست از سد لایپزیش بگذرد. پاریسی ها که از دو بازی قبلی خود برابر بروژ و سیتی 4 امتیاز گرفته بودند، برابر لاپیزیش چیزی تا شسکت فاصله نداشتند ولی به لطف درخشش لیونل مسی و کیلیان امباپه بازی 1-2 باخته را با برتری 3-2 عوض کردند.

پی اس جی با همه نامدارانش هنوز نتوانسته به ثبات لازم برسد و بسیاری معتقدند از روزهای آرمانی به دور است.

 

 

 

 

روبرت پیرس ستاره سابق آرسنال و تیم ملی فرانسه در مورد وضعیت پی اس جی گفت:« اولین بار در فصل جاری بود که دیدم پی اس جی دچار سختی شده و برای کسب پیروزی زجر کشید. لایپزیش آنها را بسیار آزار داد و آلمانی ها بسیار سختکوشانه و جدی بازی کردند. استراتژی لایپزیش بلوکه کردن وراتی در میانه زمین بود و این راهکار جواب هم داد. پی اس جی با تغییر تاکتیک به موقع توانست به تدریج بر بازی مسلط شود و مسی و امباپه کار را تمام کردند.»

 

 

 

 

پیرس ادامه داد:« امباپه در بهترین شرایط خودش قرار دارد و هیچ بازیکنی را در دنیا به سرعت او نمی بینم. او از سرعت خودش به خوبی برای ضربه زدن به حریفان استفاده می کند. معتقدم این پیروزی بیشتر یک پیروزی بر اساس خلاقیت فردی بازیکنان بود تا یک پیروزی تاکتیکی. فوتبال یک بازی تیمی است ولی پی اس جی به خاطر مسی و امباپه برنده شد. اینچنین پی اس جی برابر تیم هایی مثل بایرن، لیورپول و رئال به مشکل خواهد خورد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.