کد خبر: 1786800/34 زمان: 19:05   1400/07/28 بازدید: 3,272

کاپیتان گل گهر، گلزن غیرمنتظره در شروع عالی

امین پورعلی کاپیتان گل گهر در بازی با تراکتور خیلی زود دروازه حریف را باز کرد و زمینه ساز پیروزی پر گل و تاریخی تیمش در این بازی شد. 

به گزارش "ورزش سه"، در دقیقه 12 بازی روی اوت دستی بعد از اینکه مهدی تیکدری توپ را به سمت داخل آورد امین پورعلی به عمق زد و پاس خوب مهدی تیکدری او را در موقعیت بسیار خوب قرار دارد و در حالی که محمد رضا اخباری زاویه موافق را پوشش داده بود  امین پورعلی با یک ضربه محکم و حساب شده توپ را وارد دروازه کرد تا گل گهر خیلی زود زننده گل برتری باشد. 

 

طبیعتا در شروع بازی کادر فنی گل گهر منتظر گلزنی یونس شاکری و مرتضی تبریزی بود اما امین پورعلی این ماموریت را انجام داد تا نشان دهد علاوه بر بازی خوب در خط هافبک این توانمندی را دارد در امر گلزنی هم به تیمش کمک کند. این یکی از دستاوردهای خوب گل گهر در این بازی جدا از یک پیروزی پر گل و کسب سه امتیاز بود. این موضوع البته در فوتبال حرفه ای مدت هاست که حل شده و حتی امروز شاهد هستیم حتی مدافعان کناری هم روی توپ هایی که از ضلع مخالف ارسال می شود برای گلزنی پیش روی می کنند و دیگر این طور نیست گلزنی مدافعان تنها روی ضربات ایستگاهی رخ دهد. 

 

گلزنی غیر منتظره امین پورعلی در این بازی گل گهر را به سوی یک پیروزی خوب سوق داد و این شروع خوب در ادامه با گل های بعدی به یک شروع عالی تبدیل شد و در نهایت گل گهر با پیروزی 4-1 وارد رختکن شد. البته که باید این پیروزی را به حساب همه بازیکنان تیم گل گهر نوشت. از محسن فروزان که در خط دروازه به میدان رفت تا یونس شاکری در نوک خط حمله. 

 


عکس ها:اسماعیل خورتن و سید حسین موسوی

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.