کد خبر: 1786802/4 زمان: 19:22   1400/07/28 بازدید: 7,055

پنالتی آنها درست نبود؛

زاهدی: ۴ گل ما از ارزش‌های تراکتور کم نمی‌کند!

مدافع میانی گل‌گهر معتقد است در این فصل جزو مدعیان خواهند بود.

به گزارش "ورزش سه"، مسیح زاهدی پس از برتری گل‌گهر مقابل تراکتور و نمایش خوبی که مقابل تیم اسبق خود داشت، اظهار کرد: بازی خوبی بود. توانستم در همان نیمه اول کار را تمام کنیم. تراکتور تیم بزرگی است و امروز یک سری از مهره‌های آنها نبودند. البته چیزی از ارزش‌های آنها کم نمی‌کند. تیم ما هم خوب است و ان‌شاالله بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم و به نتایجی که می‌خواهیم، برسیم.


زاهدی درباره اینکه پیشبینی چنین نتیجه‌ای را برابر تراکتور داشتند یا خیر گفت: وقتی بازی شروع شد با توجه به اینکه در زمین خودمان بازی می‌کردیم، با هدف برد وارد زمین شدیم. امسال فصلی است که ما مدعی لیگ هستیم و فرقی نمی‌کند که چه تیمی برابر ما قرار گیرد. ما برای بردن وارد زمین خواهیم شد.


مدافع گل‌گهر درباره صحنه پنالتی تراکتور ابراز کرد: نه من برخوردی داشتم و نه آرتا، به نظرم زرنگی محمد عباس‌زاده بود که پنالتی گرفت که البته اصلا خطا نبود، اما همه اشتباه می‌کنند و در این صحنه هم به نظرم داور اشتباه کرد.


زاهدی در پایان درباره پیش بینی‌اش از شرایط گل گهر در پایان فصل گفت: الان زود است که بخواهیم درباره آینده حرف بزنیم. ما بازی به بازی پیش خواهیم رفت. امیدوارم تلاش کنیم تا آخرین لحظه مدعی باشیم. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.