کد خبر: 1786820/1 زمان: 20:04   1400/07/28 بازدید: 29,240

وینگر چپ ناجی وینگر راست 

جعفر سلمانی بالاتر از کنایه‌ها و طعنه‌ها (عکس)

جعفر سلمانی وینگر آبی پوشان برابر هوادار گل اول استقلال را به ثمر رساند تا استقلال در برابر تیم تازه صعود کرده هوادار به لیگ برتر سه امیتاز را در تهران به دست آورد

به گزارش "ورزش سه " ، بازی ضعیف آبی پوشان برابر تیم هوادار در نیمه اول که با پرس بازیکنان تیم رضا عنایتی شرایط را برای این تیم سخت کرده بود در نیمه دوم و دقایق اول آن به شکل خوبی پیش رفت. دقایقی از نیمه دوم نگذشته بود که کوپال ناظمی برخورد ارسلان مطهری با محسن  حق شناس را پنالتی تشخیص داد. ضربه پنالتی را وینگر راست آبی پوشان وریا غفوری به گل تبدیل کرد که کوپال ناظمی در تصمیمی سختگیرانه آن را تکرار کرد . وریا پنالتی تکراری را با عمس العمل حق شناس  از دست داد تا این تیم نتواند به گل اول خود در لیگ برتر برسد.


دقایقی بعد جعفر سلمانی وینگر شادگانی و 25 ساله آبی پوشان  آبی پوشان که سابقه بازی در رقابت های مقدماتی جام جهانی برابر سوریه در وینگر راست را در کارنامه دارد و از تیم پورتیموننزه پرتغال به استقلال آمده است  و در این بازی در وینگر چپ  به میدان آمده بود با ضربه ای فنی از پشت هجده قدم به گوشه دروازه هوادار موفق شد گل برتری آبی پوشان را به ثمر برساند تا در دومین دیدار خود برای استقلال طعم گلزنی در این تیم را بچشد.او در حالی این گل را به ثمر رساند که روزهای سختی را در پی برخی کامنتها در شبکه‌های احتماعی سپری کرده بود. 

 


سلمانی که در جهار فصل حضورش در آبادان و در تیم صنعت نفت و در 54 بازی برای این تیم سه گل به ثمر رسانده بود و  در لیگ پرتغال در یازده بازی سابقه یکبار گلزنی در کارنامه را  دارد ، گل برتری استقلال را به ثمر رساند تا  استقلال به سه امتیاز هفته اول برسد و کاپیتان این تیم برای از دست دادن پنالتی خودش را سرزنش نکند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.