کد خبر: 1786828/4 زمان: 20:17   1400/07/28 بازدید: 7,304

آقا رضا و تیم نترس و امیدوارکننده‌اش در آزادی (عکس)

هوادار تهران در اولین بازی خود در لیگ برتر یکی از سخت‌ترین قرعه‌ها نصیبش شد و باید برابر استقلال و در آزادی مقابل آنها مصاف می‎‌داد که البته تیمی امیدوارکننده نشان دادند.

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی که از چندی پیش کار مربیگری را استارت زده، فصل گذشته یکی از اتفاقات مهم فوتبالی‌اش را با صعود تیم هوادار که به گواه خودش تمامی مسوولیت‌های فنی و مدیریتی و مالی‌اش را عهده‌دار بود، رقم زد. این در حالی بود که در فصل گذشته لیگ آزادگان تیم‌های مدعی و صاحبنامی ادعای صعود را دنبال می‌کردند که در نهایت به نتیجه مطلوب دست نیافتند.

 

با صعود هوادار تهران به لیگ برتر هم شایعات زیادی حول این تیم گفته می‌شد؛ از فروش و واگذاری تیم تا تغییرات نام‌ آن. در نهایت اما رضا عنایتی به عنوان سرمربی کار خود را در این تیم در لیگ برتر بار دیگر استارت زد و قرعه لیگ اولین تقابل را به نام استقلال زد. تیمی که عنایتی خاطرات شیرینی از آن در ذهن دارد و بارها با گلزنی‌هایش هواداران این تیم را سرمست کرده بود. 

 

تیم تحت هدایت رضا عنایتی در اولین تجربه خود مقابل استقلال در لیگ برتر هم کاملا امیدوارکننده ظاهر شد. تیمی نترس و با برنامه که علیرغم شکست در اولین گام، همانطور که رضا عنایتی ادعا کرده می‌تواند در ادامه فصل شرایط را به سود خود کند و نه البته جاه طلبی فصل گذشته که تیمی قابل احترام لقب گیرد. باید دید در ادامه مسیر رضا عنایتی و بازیکنانش قادر خواهند بود لیگ را تحت تاثیر نام خود قرار دهند یا خیر.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.